Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tibi Atya - A humbákföldi...

Tibi Atya - A humbákföldi legenda "főhős én vagyok" szerű könyvek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ennek a kategóriájú könyvnek a neve

Milyen ehez hasonló könyveket ismertek? Bármilyen kategóriában jöhet, sci-fi, horror, akció



2018. febr. 15. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak Tibi atyát ismerem, a könyvet nem, de ha a Tibi atya stílust keresed, a Christopher Moore könyvei valók neked! Kicsit sci-fi, fekete humor jellemzi, sok benne az akció, és rohadt beteg... imádnivaló, legalább a könyv hátulját elolvasni is érdemes! Kezdésnek a mocskos meló című könyvét ajánlom!

Bemásolom neked az ajánlót, szorozd meg fekete humorral és nagyon weird meglepő sztorival a köbön, és kijön a mocskos meló!

Charlie Asher egy normális fickó, aki kifejezetten jól érzi magát a saját kis normális életében. Ugyan kicsit neurotikus, és kicsit túlaggódja a dolgokat, de mindezt a normalitás határain belül teszi. Inkább bétahímnek lehetne nevezni őt, mint alfának, de Charlie már hozzászokott ehhez az állapothoz, ráadásul a felesége okos, csinos, bájos nő, aki pontosan azért szereti őt, mert annyira normális. Gyermekük születik, és úgy tűnik, a dolgok nem is alakulhatnának jobban.


De aztán az emberek úgy kezdenek el hullani Charlie körül, mint a legyek. Sötét árnyak suttognak neki a csatornákból, ismeretlen nevek jelennek meg a noteszében, és bizonyos tárgyak vörösen izzanak a közelében. Minden jel arra mutat, hogy valamiféle titokzatos erők új munkakörre jelölték ki Charlie Ashert: mostantól ő lesz a Halál.

2018. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Moore össze sem hasonlítható azzal a lopkodó, igénytelen szar oldallal. De jó, hogy ajánlottad.
2018. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!