Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy bebizonyosodott...

Most, hogy bebizonyosodott hogy a Fidesz külpolitikája egy vicc, miért nem kampányolnak rá az ellenzékiek?

Figyelt kérdés
Fel lehetne mosni a padlót a Fidesszel, ha lenne egy szervezett párt, akinek van sütnivalója...

2018. szept. 22. 10:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Orbán Viktor egy bohóc akit kiröhögtek a saját szövetségesei is.


Én nem tartom jónak hogy egy tökéletlen béna bohóc vezesse az országot.

2018. szept. 22. 11:46
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Se szervezettség se egy dörzsölt stratéga nincs az ellenzékben. Pénzük sincs hogy megfizessék a legravaszabb tanácsadókat. A Fidesznek viszont volt rá pénze és látható hogy mi van. Pont azt üzenik a népnek és olyan színvonalon ahogy azt kell - ahogy azt a szakemberek tanácsolták.
2018. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

" Hát az van, hogy sehol a hiteles ellenzék április óta. Legalábbis számomra."



Mert aztán a kormány baromi hiteles :D Meg is látszott ez a szavazáson, még az Európai Néppárt is ellenük szavazott, azért ez eléggé rombolja a hitelességet :D

2018. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

"A Fidesznek viszont volt rá pénze és látható hogy mi van"


Igen, ezért is néznek a körmükre, na vajon honnan is van az a sok milliárd a korrupcióra, haveroknak, stadionokra, kisvasútra, Mészároséknak, Tiborczéknak... csak nem az EU-pénzekből? ÁÁÁ, dehogy, tisztességes munkából.

2018. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%

"Mert aztán a kormány baromi hiteles"


Attól, hogy valaki (többek közt én is) úgy gondolja, hogy az ellenzék megszűnz hitelesnek lenni, az még nem biztos, hogy úgy gondolja, hogy a kormány az. Én szívesen meghagynám az "aki nem velünk, az ellenünk" elvet Orbánnak. De ahogy látom, Orbán ellenzéke a hitelességen kívül agyi kapacitását is elvesztette.

2018. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Na igen, ez egy tipikus fideszes agymosás. Aki nem velünk az ellenünk. Miért is? Akinek más a véleménye és nem fideszes, az nem ember, vagy mi? :D Igazi vérbeli narancsködös, sok sikert a faxcopkodáshoz :D
2018. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

Ja:


"az még nem biztos, hogy úgy gondolja, hogy a kormány az"


Lehet, hogy te nem, de szerencsére Európában most kiderült, hogy a többség nem gondolja őket hitelesnek. Hála istennek.

2018. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok. Én ezzel csak arra utaltam, hogy nekem már hiába kampányolnának, nem hitelesek számomra. Április előtt kellett volna mindent megtenni azért, hogy ne nyerjen a Fidesz újra, és nem pont az ellenkezőjét elérni. Hogy az lett az eremény ami, nagyban az ellenzék hathatós közreműködésének köszönhető.
2018. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
30%
Azért tegyük hozzá: széllel szembe elég nehéz húgyozni. Ha a lakosság fele a TV2-t nézi, ami Fideszes, vagy az Origót olvassa, ami szintén, nem beszélve egy csomó napilapról, akkor elég nehéz elérni az embereket. Ez most kb olyan, hogyha a lakóterületemen csak Telekom előfizetést használ 1 millió ember, hiába választ a maradék 5000 Vodafone-t, ami lehet jobbat nyújt, a Telekom lesz a befutó azon a helyen, hiába is próbálnád őket győzködni, hogy váltson.
2018. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem most bizonyosodott be. Vannak, akik ezt régtől tudják.

Nem lehetne felmosni a padlót. Előbb utána kéne nézni, hogy is megy ez, mielőtt javaslatokat teszünk. És még egy apró, ám alapvető igazság. Nincs az a tökös párt, amely képes hatalmat átvenni. Nem a Fideszét, senkiét. Ahhoz olyan párt kell, amelynek hisznek. Hazugságtengerben ez nem olyan könnyű, mint képzeled.

2018. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!