Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mielőtt valaki megtámad nem...

Mielőtt valaki megtámad nem vagyok fideszes, DK szimpatizáns vagyok. Az nem értem, hogy az Unió miért akar külföldi katonákat Magyarországra küldeni? Mi a cél?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

A Frontex eddig a Földközi tengeren szedte össze a migránsokat, vitte Olaszországba.

Ez most az olaszokkal nem jön össze, kitaláltak valami újat...

2018. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"De ha Orbán kérte, akkor most mi a baja vele?"


Az, hogy ő az olaszokra és a görögökre gondolt, amikor kérte, nem a magyar határra. Csak aztán a javaslatban, ami a Frontex erősítését szorgalmazta, külső határok kerültek be, nem tengeri határok, így ez Értendő a szerbiai határszakaszra is.

2018. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%

Én konkrétan DK-s vagyok.

Leegyszerűsítve a választ: Orbán semmiféle EU kontrollt nem akar megengedni. Nem hagyja, hogy a legkisebb mértékig is belelássanak a napi történésekbe, MERT AKKOR NEM TUD HAZUDNI!

2018. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!