Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sargentini-jelentést 7....

Sargentini-jelentést 7. cikkely szerinti eljárás mivel jár?

Figyelt kérdés
újabb válság várható amit mi dolgozó nép fog elszenvedni?

2018. szept. 22. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
72%
31# mert milyen helyzetbe hozta? Csökken a gazdaság, csökkennek a bérek, nő a munkanélküliség? Valamiről lemaradtam?
2018. szept. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
19%
akkor meselj a novekvo berek mellett mekkoraval nottek pl az ingatlan arak, vagy a berleti dijak. hol vannak az orvosok a korhazakbol a tanarok az iskolabol? tomegevel mondanak fel, ez mind azt mutatja, hogy minden rendben... beremeles ja. es miert? mert nincs munkaero, mennek kulfoldre. amugy te miert is nem jossz haza Ausztriabol, ha annyira novekedtek a berek?
2018. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
93%
És milyen alapon húzod le a listáról azt a pártot amelyiknek a legnagyobb a támogatása? Miért nem húzod le pl a nyíltan megélhetési politikát folytató mikró pártokat, vagy azokat akik úgy koldulják össze a visszafizetendő kampánypénzeket?
2018. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
68%
ne ezen lovagolj mar konyorgom. :-D ez egy elmeleti. ha megszunne, meghalna, akarmi. gondolod a fidesz nelkul az emberek meghalnanak? ne legyel mar ennyire kulfoldikent narancskodos.
2018. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
93%

Én a GyF alatt jöttem ki, viszont teljesen mindegy mert nincs köze a politikához. Nem azért jöttem el mert x vagy y kormány van hatalmon.

És igen, vannak gondok én ezt nem állítom. De az nettó baromság hogy azzal jobb lenne az országnak hogyha hirtelen kormányválság lenne és 5% os kamupártok lennének hatalmon.

2018. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
68%
es azt honnan tudod, hogy nem lenne jobb? volt mar ilyen? nem. akkor? mitol vagy abban 100% biztos, hogy nem lenne jobb. mitol olyan biztos ez? te sem tudod mi lenne, mint ahogy senki mas sem. de ne allitsuk mar be, hogy itt a fidesz az evezred megmento partja...
2018. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
93%
36# én otthonról írok, de teljesen igaza van Digonak. Az miért lenne jó ha nem lenne kormány, vagy kormányképtelen pártok lennének csak? Akkor lennénk kb albánia szintjén.
2018. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
87%

63%-os te nem a friccéknél vagy éppen?

neked nem mindegy mi van nálunk? :D

úgyis kolbászkerítésországban éled a gondtalan napjaidat, halmozod a hatalmas vagyonod, gondolom már az unokáknak is megvetted a lakást? :)

2018. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
94%
38#, ebben igazad van, tényleg nem volt még olyan hogy csak 5-10% os támogatottságú bohócpártokra lehetett szavazni! De szerintem te sem akarod megtudni milyen lenne egy ilyen viccpártokból álló kormány.
2018. szept. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
31%
honnan tudod, hogy kormanykeptelen lenne? attol, hogy 3% szavazatot kapott vki meg nem jelenti azt, hogy alkalmatlan lenne ra. csak nincs lehetosege megmutatni. mostha a munkahelyemen fonokot akarunk, nyilvan a legtobb arra fog szavazni, aki volt, hiaba jelentkezek en, aki lehet jobban tudnam, ha nincs mogottem tamogatottsag. ezt nevezik megszokasnak. a legtobben csak azert szavazzak meg a regit, mert megszoktak. felnek valtoztatni.
2018. szept. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!