Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sargentini-jelentést 7....

Sargentini-jelentést 7. cikkely szerinti eljárás mivel jár?

Figyelt kérdés
újabb válság várható amit mi dolgozó nép fog elszenvedni?

2018. szept. 22. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:

"hanem egyetemi oktatókat, akik azt mondták, hogy ne nevesítsék őket"


Fene tudja... én valahogy úgy vagyok vele, hogyha valaki nem meri felvállalni névvel, beosztással a véleményét, annak a véleményére nem sokat adok. Persze, én nem is vagyok egy Judith Sargentini. Nem is szeretnék lenni.



"A Sargentini jelentést a CEU rektorának köszönhetjük"


Nem mondod? Tehát egy olyan embernek köszönhetjük, akinek a világon semmi, de semmi köze nincs Magyarországhoz.


Ok, értem én, hogy tiszteled ezt az embert, de még mindig nem értem, hogy, hogy jön ahhoz, hogy Mo. belügyeibe beleavatkozzon. Kanada szép nagy ország, a képességeit talán a szülőhazájában kellene gyümölcsöztetnie.

2018. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:

Magyarországon ma "állami munkahelyen" (nálunk nem csak a központi államigazgatási szervek munkakörei sorolódnak ide, hanem az állami vállalatok, önkormányzatok, elvileg autonómiával bíró egyetemek, végrehajtó hatalomtól elvileg független bíróságok, stb.) gyakorlatilag senki sem mer névvel, beosztással felvállalni kormánykritikus véleményét. Annak sem egészséges, akinek ilyen családtagja van. Akkor sem, ha kritikáját egyértelmű tényekre tudja alapozni.


Ignatiev tette Kanadában is a dolgát, a kanadai ellenzék vezetője volt, előtte a miniszterelnök kabinetfőnök. De az igazi hozzápasszoló feladat ez (erre készülhetett gyerekkorától), diplomáciailag kicsinálni a megbízója ellenfelét (jelen esetben Orbánt, még csak nem is a Fideszt, pláne nem Magyarországot). Ahogy dédpapája tette ezt az orosz cár megbízásából előbb pár közép-ázsiai kánnal, később a kínai császárral, majd török szultánnal.

2018. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!