Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a körúti...

Mi a véleményed a körúti robbantóról, őrült, pszichopata vagy balek?

Figyelt kérdés
Miért tette? Mi volt az értelme? Nem túlzás ezért életfogytiglant kapni, miközben 4 ember autóban való elégéséért kb. 4 évet kapott egy szlovák drogos milliárdos?

#bíróság #robbantás #körúti robbantó
2018. szept. 23. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

a rendőrgyilkosokat (igaz itt csak életveszélyes sérülés volt és csak a szerencsén múlt hogy nem halt meg 3 ártatlan ember) minden országban a lehető legnagyobb büntetéssel jutalmazzák.

de ez így is van rendjén, csak egy bűnöző vagy bűnelkövetésre hajlamos ember az aki nem ért egyet ezzel.

ez az ember előre megtervezte, hogy 2 járőrt meg fog ölni egy házi bombával amibe szegeket is rakott.

Rezesova igaz többszörös halálos balesetet követett el, de nem előre megfontoltan.

azért egy kitervelt és egy véletlen gyilkosság között van különbség, remélem ezt te is így gondolod és nem a "rendőrgyilkos" mellé állsz.

2018. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

közlekedési baleset más kategória, ne keverd ide


Egy idióta kretén, megérdemli.

2018. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 árokpart ***** válasza:
56%
Egyébként vajon 100 százalék, hogy ő volt. Bár a társadalom eddig nem nagyon kérdőjelezi meg, hogy ő valódi bűnös, nem úgy mint annak idején Tánczos Gábor esetében szinte egyöntetűen az egész ország fel volt háborodva mikor elítélték. Ezen egyébként sokat elmélkedtem, hogy mi itt és mi a körmendi ügy kapcsán vajon a teljes igazság, illetve hasonló e eljárási tévedés szempontjából netán a két eset. Majd az idő eldönti.
2018. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

az nem baleset, hogy valaki bekokózva vezet 170-el, az erkölcsileg szándékos, bármilyen következménnyel jár


a rendőrök erkölcsileg az átlagpolgár szintjét nem érik el nagyon fiatal emberről van szó. tényleg így akart fegyvert szerezni? azt hitte, hogy megússza, ott vásárolgatott, otthagyva az ujjlenyomatát? neten rendelt, bombakészítésről olvasgatott, levelet küldözgetett a saját gépéről? nem értem az egészet. ennyire hülye volt? egyszerűbben nem tudott volna fegyvert, pénzt szerezni? a családja egy szót sem hisz el az egészből

2018. szept. 23. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

Először sima ügynek tűnik, bár mikor a robbantás történt, annyira a szavazás előtt egy nappal ha jól emlékszem, akkor mindenkinek az volt az első gondolata, hogy Orbán akart dobni egy kicsit a szavazókedven. De aztán elkapták a fiút, mindenki lenyugodott.

Csak aztán találkoztam a fiú apjának a tárgyaláson elmondott beszédével, szerintem megdöbbentő. Rengeteg furcsa részlet van itt amit nem tud a közvélemény. A mellék utcákban várakozó civil rendőrök, akik a robbanáskor elhajtanak?? A család két másik tagját is odahívják különböző ürüggyel a helyszínhez közel? A magassága nem stimmel a fiúnak a kamerán látható egyénével? Bár van olyan rendőrségi kamera a helyszínnél aminek telibe kellene mutatnia az elkövető arcát is, de azt nem hozzák nyilvánosságra? Miért? Na mindegy, de ez sem olyan egyszerű mint ahogy elsőre kinéz.

2018. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a szülők soha nem akarnak semmit elhinni, ez semmit nem jelent.
2018. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 árokpart ***** válasza:
91%
Az ilyen módon történő fegyverszerzést én is abszurdnak tartom és nem is tartom hihetőnek. Miért mondta ezt azt nem tudom, de egészen biztos, hogy amennyi időt belefeccelt a bombaszerzésébe, készítésébe , ugyanennyi erővel simán tudott volna fegyvert is szerezni feltéve, ha ez volt a célja. Átment volna bármelyik szomszédos országba, van ahol simán üzletben hivatalosan is tudott volna venni fegyvert mint pl.Csehországban. Jó persze így is azért reckírozott volna, mert egy mélységi ellenőrzésen akár a cseh vagy magyar határ közelébe lebukhatott volna, de ennek majdnem minimális lett volna az esélye. Így meg ülhet élete végéig. Szerintem biztos, hogy nem fegyvert akart szerezni. Vagy őrült a srác vagy el nem tudom képzelni miért tett ekkora szörnyűséget.
2018. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerelmi bánatos férfiember. (legalábbis ennyit tudok az egészről.) Aki szerint ő egy őrült pszichiátriatöltelék, annak nem volt még szerelmi bánata!

Egyébként folytatnám azzal a bácsival aki mérgezett borral """"kínálta"""" a betörőt. (eleve nem kellett volna betörnie xD), meg azzal az anyukával aki """"megölte"""" a kisbabáját. (egy vérszomjas gyerekgyilkos nem hívja a mentőket ha nem lélekzik a kisbabája.)

De hát nem az a dolgom hogy egyetértsek a bírósági ítéletekkel, hanem az hogy fizessem az adót.

#jöhetalepontozás

2018. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 árokpart ***** válasza:
100%
Szerelmi bánat? Ugye viccelsz. Egy szerelmi bánatos ember hónapokkal előre kitervelve, megszerez, profi módon összerak egy bombát, majd a helyszínt tudatosan kiválasztva egy adott időpontban robbant célzottan. Ez aztán hihető írónikusan szólva, Egy labilis , szerelmi bánatos ember ha ezt képes kivitelezni, akkor én megeszem a nem létező kalapomat.
2018. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan elmebeteg, mint az, aki egy dohányboltot kirabolt, és szegény eladó lányt leszúrta. Kb negyvenezer forintért.
2018. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!