Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szavazók mennyire látják...

A szavazók mennyire látják be, hogy a politikusok jelentős része orvosi értelemben vett sérült személyiségű/szociopata/pszichopata?

Figyelt kérdés

Tényleg minden irónia nélkül írom, a politikusok jó része keményen hozza a DSM (a pszichiátriai diagnózisok, kórképek leírásos gyűjteménye, ebből dolgoznak azok is) leírt pszichiátriai kórképeket, zavarokat, személyiségzavarokat.


Pontatlan a megfogalmazásom, tudom, de a lényeg szerintem átjön.

Ahány politikussal csak találkoztam, tisztelet a kivételeknek, mert akad, szinte mind zavart személyiségű, cezaromán, narcisztikus, hisztrionikus jellem, mindent megtesznek, hogy jó kép alakuljon ki róluk, és ha személyesen találkozol velük, szinte azonnal átjön, hogy nem normálisak, paranoidok, skizofrének, gyakran mutatják a szociopátia különféle jegyeit, esetlen szervilizmussal, más hasonló DSM kellékekkel spékelve.


2014. máj. 6. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Most nem azért, de szerinted elmebaj nélkül lehet azt csinálni, amit ők tesznek?


Én csak egy átlagember vagyok átlagos környezettel, de már itt is olyan tagok vannak, hogy gyakran a fejemet fogom tőlük.


Na most akkor képzeld el, hogy milyen emberekkel kell kínlódnod és kötelet húznod minden nap a magasabb körökben. Nem csoda, hogy beleőrülnek az egymással való folyamatos kuszmálkodásba és a végén simán pszichopata lesz egy teljesen normális emberből is.

2014. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen nyilván azok. Egy önkritikus ember hogy lenne képes a tükörbenézni azok után amit tesznek a politikusok. tudatosan hagynak embereket éhezni, befizettetik az adót huszonhét százalék áfát kérnek mindenre. Ezek után tudják nagyon jól mert megkapják a jelentést hogy emberek éheznek beülnek az audiba és hazamennek a luxusvillába.

Ezt ép ésszel lelkiismerettel nem lehetne bírni. Előfordulhat hogy nem néznek oda, de az ellenzék mindig az arcukba foglya vágni.

Beleőrülnek mint ahogy az ember beleőrül ha muszáj rosszat tennie.

2014. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, most képzeljétek el, micsoda stressz helyzet az, hogy hogyan sumákolják el azt a sok-sok millát, úgy hogy ne látszódjon semmi az egészből,és ne jöjjön rá senki! Szegények, még csak el sem költhetik nyugodtan!
2014. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, most úgy megsajnáltam szegénykéket!


Egyébként, ha nem zárt volna be az opni és ott hoznák a bolondok a törvényeket, miközben a parlamentbe beköltözne egy pszichiáter delegáció gyakorlatozni, akkor is jobban járnánk.

2014. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Látják, mégis megszavazzák őket. Kisvárosban, faluban is, ahol tudják az emberek, hogy a polgármester milyen szar ember, meg az Ogy képviselő is-mégis fölényesen győztek!
2014. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Mindegyik elmebeteg, valamilyen szinten.
2022. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!