Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktorról honnan tudták...

Orbán Viktorról honnan tudták egyesek már nagyon régen, hogy egyszer ilyen ember lesz belőle, mint akit ma ismerünk?

Figyelt kérdés

Vaclav Havel 2002-ben:“Ha ez az ember még egyszer hatalomhoz jut, Isten óvja Magyarországot, de még Európát is!”


Hofi Géza: “Az a különbség Isten és Orbán Viktor között, hogy Isten nem akar Orbán Viktor lenni”


Akik már akkor is figyelték a politikát, tudnátok példát mondani arra miket csinált vagy mondott Orbán amiből már sejteni lehetett mivé válik? Köszönöm.


2018. szept. 26. 17:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%
Már anno a kommunizmusban megalapozta a jövőjét a KISZ-szel. Innen már sejteni lehetett, hogy kiféle-miféle ember válik belőle. Becsületes, na az nem.
2018. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
41%

Takács Zs5!


Ha beírod az egész idézetet a google-be, akkor kiad néhány releváns találatot. Köztük ezt is, melyről gyanítom a kérdezőt is megihlette:


[link]

2018. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
49%

#12

Nem arra voltam kíváncsi, hogy mikor ki és mit hazudott össze Orbánról vagy miképpen mocskolta, mert ilyeneket én is találtam.

Arra vagyok kíváncsi honnan lett kivéve ez az idézett mondat. Mert attól, hogy odaírta valaki, hogy Havel ezt mondta és Orbánról mondta - tapasztalataim szerint még azt sem jelenti, hogy mondta egyáltalán.

2018. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
39%

#11

Gondolom másban is ennyire "jól informált" vagy, mint Orbán kiszes múltjában.

Azért kicsinykét kijavítanám a nagy sötétséged eme részletét. Orbán ugyanis a KÖZÉPISKOLÁBAN volt KISZ-tag és KISZ vezető, ami olyan, mint ma egy Diák Önkormányzat Vezetőjének lenni. Pontosan annyi köze volt egy 17-18 éves kiszesnek a kommunistákhoz, mint ma egy gimnazista DÖK elnöknek a fideszhez.

2018. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
39%
Ha Havel ezt mondta, másoljátok ide az eredeti cseh szöveget! Forrással. Hozzávetőlegesen meg fogom érteni. A knédli receptje nem jó, észre fogom venni a trükköt.
2018. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%

#14 ha nem lennél ilyen elfogult a Viktátor irányába, fel tudnád ismerni az összefüggést. De te nem is akarod.

A KISZ-t összemosni egy jelenkori HÖK-kel pedig ordas nagy csúsztatás.

2018. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%

#16

Mivel én tagja voltam a középiskolai KISZ-nek, nem sokkal a rendszerváltást megelőzően és pontosan tudom mit csináltunk, ahogyan azt is tudom, hogy mi készítettük elő azokat a szabályozásokat amik alapjául szolgáltak a DÖK-ök megalapításának, nyugodtam kijelenthetem, hogy pontosan tudom milyen volt a KISZ egy középiskolában. Tényleg nem volt ugyanolyan, mint a DÖK, mert jogaink alig voltak, csak feladataink a diákéletben, bulik megrendezésében. A diákok védelmét is csak úgy tudtuk ellátni a tanárokkal szemben, hogy rávettük az osztály legjobb tanulóját, vállalja el a KISZ elnök feladatát. Mert őt nem tudták bosszúból megszívatni órán ha valamiben ellentmondott a tanároknak.

Na, ez a srác ma az egyik legnagyobb bírálója és szidalmazója az Orbán rendszernek, soha nem volt még kicsit sem hasonlóan gondolkodó, mint egy kommunista, világ életében a kapitalizmust működtette, külföldön, neves cégnél felső vezető sok-sok éve már. És pontosan olyan KISZ titkár volt a saját középiskolájában, mint Orbán az övében.

2018. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
64%
Talán még mindig megtalálható a youtube-on az a kis filmrészlet, amiben még annak idején a '80-as években bevallotta, hogy enyhén skizofrén és verte az apja is (aki egy erőszakos ember). Azután később, amikor másoknál is jobban kiabált, hogy oroszok haza, ki a szovjet csapatokkal és úgy állította be magát, mint aki a rimaszombati csutorát szarta. Azóta igazolt és kezelés alatt álló elmebeteg, hiába merült fel a gondolat, hogy országgyűlési képviselőknél legyen előzetes orvosi alkalmassági vizsga, a dolog lekerült a napirendről, mert sok más politikus is érintett lett volna.... A skizofrén elmebetegek minden jellegzetességét mutatja, csak hát a megfigyelőnek kell rendelkeznie bizonyos tapasztalattal ezen a téren és előnyben vannak azok, akik életükben a munkahelyen vagy a rokonságban találkoztak hasonló pszichopatákkal.
2018. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
72%

Ez meg a másik, hogy egy köpönyegforgató szarláda. Először KISZ-es, aztán ruszkik haza, most meg ugyanúgy csontig benyal az orosz medvének, hogy már csillog-villog a valaga, mint a legtüzesebb drágakő. Ezek után a döglött macskám temetését nem bíznám rá, nemhogy egy komplett ország vezetését, aki meg igen, nos...madarat tolláról, ugye...

A piros kezeket visszaadtam.

2018. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
21%
Ha Fletó lenne a góré már épülnének a mecsetek. Nekünk 10gurigát leforintosított a hitelünkből a Vitya, meg is szabadultunk.
2018. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!