Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Index lesz a következő...

Az Index lesz a következő hírportál, amely átáll a kormány oldalára?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Milyen fura is lesz, hogy nincs tele magyarellenes, migránsmosdató cikkel :S
2018. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tgt ***** válasza:
71%
Mutass legalább egy magyarellenes cikket az Indexről.
2018. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Remélem inkább a földbe áll (és igen, mehetne vele a 444, az Origo, és minden hasonló propagandagyár).
2018. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

#2! Nem linkelem be, mert lusta vagyok megguglizni, de az ukrán nyelvtörvényt úgy kommentálták hogy "nem is baj, legalább kisebbség (értsd: a magyarok) megtanulnak rendesen ukránul". Ez olyan szinten gusztustalanul magyarellenes volt, hogy utána fél évig nem kattintottam az indexre. Azóta is csak hébe-hóba.

És ez csak egy példa.

2018. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Én marha jót mulatnék rajta, ha átállna a kormány oldalára, jönnék röhögni a gyakorira, hogy nézzem mekkora hiszti van miatta. :D
2018. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nem. Az Index már régóta nem igazán ellenzéki; tipikusan clickbait bulvármédia lett belőle...
2018. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!