Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Küldenétek pénzt az index.hu-nak?

Küldenétek pénzt az index.hu-nak?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 22:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Mi a fenének küldenénk?
2018. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%

#1 mert ma kiírtak egy cikket amiben pénzt kunyiznak, hogy továbbra "FÜGGETLENEK" tudjanak maradni.

ennél nagyobb bullshitet nem is hozhatott volna le az index, hogy ők mint Magyarország egyetlen független hírportálja volt mindig... :D

2018. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Én már küldtem tízezer forintot, és még fogok.
2018. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Na, ez érdekes, eddig akkor hogy voltak függetlenek? Inkább úgy tűnik, hogy nagyon is függtek valki pénzétől, és az most elzárta a csapot... Ilyenkor jön a balekok lehúzása, s mint látjuk, egy már tutira horogra is akadt!
2018. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%

Változnak az idők. Régen a szegények és elesettek vártak adományokat. Aztán egyes művészek is. Most internetes lapok és videósok. Holnap már a mosógépszerelő is.

Még mindig jobb így hogy az ad aki akar mint hogy egy helyről származzon az összes bevétel és akkor egy valaki mondja meg hogy mikor mit írjanak.

Azt nem értem hogy nem tudnak piaci alapon megjelenő reklámokból megélni. Kérhetnék az olvasóktól a reklámblokkolók kikapcsolását.

2018. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

Persze.

Gyógyszerre küldök bármikor.

Egyébként van pofájuk magukat függetlennek nevezni, full hülyének nézik az embereket.

Remélem hamarosan ez is bedől...

2018. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

nem úgy volt hogy fideszes kézbe került ez is???


lehet csak vmi kamukampány a látszat fenntartására???

2018. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
Srácok mi a baj? Nem azt harsogja a fideszes holduvar, hogy a "ballibsi sajtó tartsa el magát" meg "nehogy már mi fizessünk nekik" most az is baj, ha van olyan "ballibsi" (tehát nem 200%-ban fideszes), ami hallgat is rátok? :O
2018. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Igen, küldök, mert egy olyan rendszerben élünk, ahol az ADÓNKAT a kamu propaganda gyártóknak adják.
2018. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Én is fogok küldeni. Ha valaki 10 éve csak azt mondja hogy olvasni fogom az Index-et, már azért is kinevettem volna, nem hogy szponzorálni... Most viszont az a helyzet hogy óriási szükség van rá, az egyik utolsó hírportál ahol még érdemben lehet tájékozódni. Szomorú.
2018. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!