Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatja Magyarország...

Miért támogatja Magyarország kormánya migránsok betelepítését az országunkban?

Figyelt kérdés
[link]
2018. okt. 2. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

Még most sem értitek a különbséget, kedves balliberálisok? Az ukránok keresztények vagy ateisták, civilizált emberek és sokban nem különböznek tőlünk.


A muszlimok ezzel szemben barbárok, civilizálatlanok, terrorista akciókat akar egy jelentős csoportjuk.

2018. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
6%
Mert végrehatja az Orbán-tervet. Cigány-migráns országot csinál Magyarországból.
2018. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Azoknak az "ukrán" munkásoknak nagy része kárpátaljai magyar, és vendégmunkásnak jönnek ide, nem betelepülnek. Ahol én dolgozom, ott is van egy 6fős csapat(burkolók), mindannyian kitűnően beszélnek magyarul és azért ukrán állampolgárok, mert ahogy az utóbbi hírekben is sokszor megemlítették-ha valaki magyar állampolgár szeretne lenni, azzal elveszti az ukránt, és mivel ott laknak, ezért nem vállalják
2018. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Mindig meg tud lepni amikor folyékonyan magyarul író emberekről kiderül, hogy valójában nem beszélik a magyar nyelvet, hiszen nincsenek tisztában a szavak jelentésével - ahogy te sem, kérdező.

A migráns az nem munkavállalót jelent és a betelepítés pedig nem azt, hogy aki itt akar dolgozni, az szabadon kezdeményezheti és ha a legális utat végigjárta, akkor dolgozhat is itt.

2018. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Alain Delon ***** válasza:
11%
11: És Orbi nagyra becsüli a kultúrájukat és szeretettel várja őket. Ott a videó, amiben mondja, ha még nem láttad volna.
2018. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Alain Delon ***** válasza:
13: Ja. Hallottam már róla én is, hogy van köztük, aki tud magyarul.
2018. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért, nehogy a végén mi magyarok normális fizetést kapjunk, mert akkor többen maradnának itthon, lassabban ürülne ki az ország.
2018. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
4: Hagyjad, úgyis lefogják tagadni a munkahelyed létezését is. :D Én már jó pár hónapja írogattam ide, hogy gőzerővel telepítenek be (mert betelepítésről van szó, nem csak a határtól járnak át, hanem sokszor szállást, stb-t is fizetik nekik) Ózdra ukránokat az egyik összeszerelőgyárba, még a gyár pontos címét is leírtam nekik, de próbálták megmagyarázni, hogy az adott gyár nem is létezik és csak kitaláltam az egészet. :D
2018. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezeket a kamukat, hogy többségük kárpátaljai magyarok. Egyáltalán nincsenek többségben, kb. fele-fele arányban vannak az ukránokkal. Ózdon is a Johnson Electricnek akkor nem kellene küszködnie nyelvi problémákkal.

Meg azt is hagyjuk már, hogy kultúremberek. Anyámék sokszor inkább kint esznek az udvaron, mert az ebédlőben nem tudnak megmaradni az ukránoktól. Kiabálnak evés közben, disznóólat hagynak maguk után, a hangos büffögés náluk természetes, stb. Kb. tényleg nem tudsz megmaradni mellettük. Nem, nem lehet rájuk szólni bármit csinálnak, ha pocsékol végzik a melót, hibásan szerelik össze az alkatrészeket akkor se engedi a főnökség rájuk szólni egy árva szót se (valószínűleg kapnak utánuk valami pénzt).

Amikor a szerbeket hozták be (mert azok is vannak ott) azok se voltak jól neveltek, de azokra rá lehetett szólni, meg azok tényleg normálisan dolgoztak.

De ezek olyanok, hogy aki tud menekül melőlük, inkább átkéreti magát másik sorra.

2018. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!