Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Mi Hazánk...

Mi a véleményetek a Mi Hazánk mozgalomról?

Figyelt kérdés

Végre van egy párt, amelyik ellenzéki létére következetesen kiáll az elvei mellett és nem fél a kormányon levőkkel egy véleményen lenni, ha annak igazát tapasztalják.

Ilyen a Sargentini jelentés elutasítása.

Nekem szimpatikus a Toroczkay és az új párt progjammja is nagyjából, bár nem minden, de 90% ban igen.

Ki hogy van ezzel?

[link]



2018. okt. 4. 02:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
A Fidesz és a Munkáspárt mellett a harmadik értelmes párt Magyarországon. A többi idióta.
2018. okt. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Duenna ***** válasza:
52%
Én személy szerint nem bízok Toroczkayban. Most még a jó, a szép arcát mutogatja, mint ahogy tette ezt kezdetben Vona Gábor is, aztán nézd meg, hová jutott, hová juttatta a saját pártját. 8 év alatt leamortizálta. Toroczkay gyakorlatilag még semmit nem tett le a nemzet asztalára, most lehetősége lesz megmutatni, milyen erős nemzeti párt. Azt szokták mondani, hogy a puding próbája az evés. Majd kiderül, hogy lehet-e benne bízni, vagy megbicsaklik-e ő is 8 év után.
2018. okt. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kísértem figyelemmel a jobbikos tevékenységét, egyrészt mert alig érdekelt a politika, másrészt elég sokat voltam külföldön, talán ezért sem voltam képben.

A végén hallottam csak róla, amikor konfliktusba került Vonával, de egyenlőre szimpatikusnak látszik, ahogy maga a pártjuk is.

Tud valaki róla valami jellemzőt, lehetőleg szélsőségek nélkül, reális véleményt várnék.

2018. okt. 4. 04:38
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
A jövõ kormánya.
2018. okt. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Egyetértek a felvetéseikkel. Hasonlít a régi Jobbikra, az emberek valós problémáit veti fel, és javasol rájuk működő megoldást.

Egyébként is az egyetlen magyarnak nevezhető párt.

2018. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Molyember ***** válasza:
69%
Toroczkai legutóbb kiplakátolta egy tolvaj nevét, mert szerinte hasznos a bűnözők kirekesztése (mert megjavulnak tőle, gondolom), emelett betiltotta Ásotthalmon a muszlim vallást, és a homoszexualitást. Nyilván nem annyira ostoba, mint elsőre látszik, viszont rengeteg olyan végtelenül hülye ember van ma nálunk, aki őszintén nem érti, mi a baj a fentiekkel, és még tetszik is neki. Van jövője; minimálisan olvasott, iskolázott, kritikai gondolkodásra legalább a földigiliszta szintjén képes emberek között ki se röhögnék. De mi ilyenek vagyunk, ezek a magyarok.
2018. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Hát ja, mennyivel jobb is a brit helyzet, ott már az iszlámra áttérést gyakoroltatják az iskolában:


[link]

2018. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Sértődött, hataloméhes emberek és egy brancsnyi proli egy százalékkal... Nemrég olvastam egy cikket, ahol az volt a bajuk, hogy Nelson Mandeláról akarnak utcákat elnevezni. Félreértés ne essék!: , Ne nevezzenek el róla utcát, de ha egy "ellenzéki" pártnak (pláne egy ilyen helyzetben) ez a kormánykritika akkor azt ne tekintsük ellenzéknek!
2018. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

# 7


Köszi a cikket, jót szórakoztam rajta.


A kérdéshez kapcsolódóan pedig a MIÉP és a Jobbik sem tudott ezzel hatalmas szavazótábort kialakítani, nem hiszem, hogy a Mi hazánk is máshogy lesz vele.

2018. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

"Nemrég olvastam egy cikket, ahol az volt a bajuk, hogy Nelson Mandeláról akarnak utcákat elnevezni."


Miért? Ez a Mandela-imádat is ugyanolyan hülyeség, mint amikor a balliberálisok a palesztin terroristákat istenítik. Nézz utána, hogy Mandelának és a haverjainak milyen eszméi voltak, fehérek kiírtása, néger uralom stb.

2018. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!