Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem Gyurcsány a...

Csak szerintem Gyurcsány a legjobb ellenzéki vezető?

Figyelt kérdés
Nem a kedvencem de a többiekhez képest ő a legharcosabb. Valahogy erőtlennek érzem a többieket. Igaz, ott van Toroczkai de ő parlamenten kívüli.
2018. okt. 4. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Miben a legjobb? A hülyeségben?


Nos van Gyurcsótány, aki mint a Sehallselát Dömötör nyomatja a liberális maszlagot, hogy határontúliak ne szavazhassanak, de az iszlám migráncsok csak jöjjenek ide letelepedni.


Nos magyar embernek ilyenkor a bicska nyílik a zsebében. Szerintem az az okos, jó politikus, aki megtudja szólítani a választókat. Gyurcsótány csak a bölcsészfiókákat meg a nosztalgiázó komcsi nyuggereket tudja max megszólítani. Inkább maradna kussba a migráncs-témában és észérvekkel támadná Orbánékat, de szerintem ehhez ő túl hülye.

2018. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is, de migráns ügyben nem értek vele egyet.
2018. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Legyen csak ő a legjobb.
2018. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

"Nem a kedvencem de a többiekhez képest ő a legharcosabb."


A harc helyett esetleg fordíthatna figyelmet arra, hogy az emberek megkedveljék, mert így négy év múlva is 5%-t fog harcolni.

2018. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

"mert így négy év múlva is 5%-t fog harcolni."

Vagy még annyit se!

2018. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos (szerencsére?) ő a legjobb ellenzéki vezető :) Már csak azért is, mert nem nagyon van a többi pártnak vezetése és erősen szétesőben vannak...
2018. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudjatok de nekem nagyon ellenszenves, se önmaga se a szavazói nem veszik észre hogy értelme nincs annak amit mond meg csinál !!
2018. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak szerinted: a Fidesz is pontosan ugyanezt gondolja, és elemi érdeke, hogy még sokáig így is maradjon... ;-)
2018. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%
Hát ha Gyurcsány a legjobb, az egyrészt elég szomorú dolog (hogy az ellenzék csak egy Gyurcsányt képes kitermelni), másrészt érthető, hogy miért van a fidesznek 3 millió szavazója, és miért lesznek a nyakunkon még 50 évig.
2018. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha

1. megszünteti az egykulcsos adót.

2. Eltörli a megalázó, kihasználó, méltatlan, éhbérért közmunkát.

3. Visszaállítja a munkanélküli segélyt egy évre.

4. A segély (FHT) felemeli 50 ezer forintra, és úgy hogy ne kelljen közmunkázni.

5. Visszahívja az IMF-et, vegyünk fel hitelt a migruciknak építessünk egy szép házat, s mellé egy afrikai éttermet, ahol kedves gyomruknak megfelelő étek kerül tányérukra.


Röviden: könnyítse meg a dolgozni nem akaró magyarok, és cigók életét. Erről szól, ez a lényeg. Ez lenne a könnyebbik út.

2018. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!