Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajuk van a magyaroknak a...

Mi bajuk van a magyaroknak a liberalizmussal?

Figyelt kérdés
Szerintem ennél jobb eszme nem létezik. Az egyén szabadságát támogatja, amennyiben azzal nem sérti mások szabadságát vagy biztonságát.

2018. okt. 5. 13:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%

Levezettem neked. Én azt mondtam, a liberális nácit rikolt, ha nem értesz egyet vele.


Erre te:


"Náci akkor vagy, ha náci nézeteket vallasz. Ha például el akarsz taposni valakit, mert nem úgy néz ki, ami neked megfelel, akkor például náci vagy"


Nos, ha nem értesz egyet vele, akkor a "náci" szó helyére behelyettesíthető a te "definíciód".


Ekkor kapjuk:


Nem értesz egyet a liberálissal, azaz: el akarsz taposni valakit, mert nem úgy néz ki, ami neked megfelel. Tehát náci vagy.


Magyarul: azt mondom, a cigányokkal való együttélés ezért és ezért nem éppen zökkenőmentes. Erre a liberális azt fogja mondani, igen, azért mondom ezt, mert nem olyan színű a bőre, amit én preferálok. Ezért náci vagyok.


Holott én tojok rá milyen színű a bőre. Az a problémám vele, hogy nem lehet vele együtt élni, nem más.


Követhető?

2018. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Persze, hogy követhető. Viszont én ismerek 4 cigányt is, akik normálisak és folyamatosan köpködik őket, amiért cigányok és cigánynak néznek ki. Az egyiknek már többször is volt öngyilkossági kísérlete emiatt.

Akkor ez szerinted nem nácizmus, amit csinálnak velük?

2018. okt. 5. 14:20
 23/32 anonim ***** válasza:
69%

A 200 forintos kérdés győztese a kérdező!


Üdvözlettel: Egy lengyel zsidó menekült náci akit Vladimir Putin bérelt fel egy nigériai paraszt gyerek megbízásából!

2018. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
53%

amit ma liberalizmusnak hívnak, az annak semmi köze az eredeti ideológiához.

ez inkább ilyen 21. századi "népbetegség" ami nyugatról kezdett elterjedni.

semmi baj nem lenne ezzel a liberálisnak mondott jelenséggel, csak most már olyan szélsőséges és szektás ideológiává változott, hogy több kárt okoz az emberiségnek mint hasznot.

2018. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%

"Akkor ez szerinted nem nácizmus, amit csinálnak velük?


Nem.

2018. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
65%
Nekem semmi bajom nincs vele. En azt vettem eszre, hogy a legtobben akik szidjak a liberalizmust lenyegeben azt sem tudjak, hogy mi az.
2018. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Adok neked egy kék lufit, váltig állíthatom róla, hogy az piros, de az bizony sose lesz piros.

"amit ma liberalizmusnak hívnak, az annak semmi köze az eredeti ideológiához"

Nem. Egy eszme pontosan definiált fogalom, ha attól eltér, akkor az nem az az eszme!


Mindent próbálnak belemagyarázni, aminek aztán semmi köze sincs hozzá. De nem csak a liberalizmusnál figyelhető ez meg, mondhatnám a nemzeti kereszténységet is. Másik pedig, hogy alig ismerik a szó jelentését, és nem is akarják megérteni (nem mintha kötelező lenne tudni). Meg merném kockáztatni, hogy a lakosság többsége még olyan teszten is elbukna, hogy a liberalizmus jobb vagy baloldalhoz tartozik-e. Vagy ezek az oldalak amúgy mit jelentenek.

2018. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
54%
A liberalizmus sérti mások szabadságát, biztonságát, tulajdonát, jó ízlését. Már rég nem egyenlőségről van szó, hanem egyenlőbbekről. Többletjogok a feketéknek, nőknek, transzneműeknek, bevándorlóknak, pedofiloknak, stb. Nemrég a brit börtönökben lévő pedofilokat szabadon engedték, mondván, már megbánták, amit tettek... Egyes feministák, bevándorlók, kisebbségek népirtásra szólítanak fel. A többletjogokról nem beszélve.
2018. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
42%

Milyen többletjogokat kapnak az általad felsorolt csoportok,mondd már el!


Lefogadom,heteró,fehér férfi vagy,aki el van nyomva...

2018. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen többletjogokat kapnak az általad felsorolt csoportok,mondd már el!"

Elég megemlíteni, hogy ő fekete, meleg, stb., te meg rasszista, antiszemita vagy, és valamilyen előnyhöz juthat, megkap egy munkát, felveszik egy munkahelyre, egy főiskolai helyre. Van, ahol kvóták vannak, vagy direkt kisebbségieket vesznek fel. Ki is mehetsz akár tüntikézni, és kirabolhatsz pár üzletet, felgyújthatsz pár autót büntetlenül, ha sötét a bőrszíned. Lehetsz akármilyen fehérellenes, férfiellenes rasszista, diszkriminálhatod a fehéreket, még támogatnak is a liberálisok.

2018. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!