Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy bizonyos tv csatornán...

Ha egy bizonyos tv csatornán hazaárulónak titulálnak engem, mert nem vagyok Orbán Viktor híve, akkor jogomban áll bárhol feljelentést tenni? Fogyasztóvédelem vagy bármi? Azért ez már kezd egy kicsit túlzás lenni, és nagyon unom ezt.

Figyelt kérdés

#politika #ki a hazaáruló
2018. okt. 6. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ne hagyd magad! Csapj oda az asztalra!
2018. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem is menj el ezzel a fogyasztóvédelemhez, aztán tedd be id ea hangfelvételt a párbeszédről, hadd röhögjünk mi is...
2018. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tgt ***** válasza:
91%
Elvileg mehetnél a Médiatanácshoz, de annak minden tagja fideszes, úgyhogy esélyed sem lenne.
2018. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy nincs olyan intézmény amit ne a fidesz vezetne, így mehetsz bárhova, legfeljebb elhajtanak. Egyedüli amit tehetsz, hogy 4 év múlva normális ellenzéki pártra szavazol és erre bíztatod a körülötted lévőket is.
2018. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

"Ha egy bizonyos tv csatornán hazaárulónak titulálnak engem"


Bekerültél a TV-be?

Mégis ki vagy?

- had tudjuk már mi is.

Először igazold az állításod!

Mert így csak egy hazug kérdező vagy.

2018. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tgt ***** válasza:
90%
Feltételezem, nem név szerint a kérdezőt említették a tévében, hanem mindazokat, akik nem Orbánra szavaztak, tehát a kérdezőt is és még sok millió magyar polgárt. Teljesen jogos a kérdező felháborodása.
2018. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp sem fogyasztóvédelem, inkább becsületsértés, rágalmazás. Büntetőjogi kategória.
2018. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
A magyar birka. Az nem fogja kikérni magának a sértegetést. Tűri, mintha kötelező lenne.
2018. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"hogy 4 év múlva normális ellenzéki pártra szavazol"


XD XD XD


Figyi már , még nincs szilveszter ! :D :D :D :D

2018. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megneveznek nyilvánosság elótt, akkor igen. Ha ellenzékimént magadra veszed, az kevés. Engem mondjuk nem zavar. Ezek a nyomorultak szerint én is hazaáruló vagyok. De őszintén: miért zavarjon, hogy egy utolsó senki haza szégyene baromságokat állít?

Ugyanakkor nem igazán értem, hogy jön ide a fogyasztóvédelem. A médiatanács esetleg lehet érintett, vagy a rendőrség. De jelen esetben gyanítom, hogy egyik sem.

2018. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!