Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, nektek van személy...

Fideszesek, nektek van személyes tapasztalatotok migránsokkal kapcsolatban? Támadtak már meg titeket, erőszakoltak meg, vagy láttatok-e már egyáltalán migránst?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 22:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, van személyes tapasztalatod frontális ütközés terén általad vezetett autóval, 120-szal? Ha nincs, milyen alapon ítéled meg veszélyesnek?
2018. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

Én mán láttam egyet de a szemét még csak meg sem erjőszakolt


Üdv: Marinéni

2018. okt. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek, és itt sok migráns él. Tudom, én is az vagyok, de én alkalmazkodom, dolgozom, és nem féltéglával minden engedély nélkül jöttem ki. De sokan vannak itt akik nem ilyenek, és sajnos Londonban (hál istenek nem ott élek) volt alkalmam látni amikor 6-an megtámadtak egy fehér angol srácot. Szerencséje, hogy többen megvédték őt. Akkor is csak ordítottak, és kiabálták, hogy "Halottak vagytok! Eljő a mi napunk...etc.. Rémisztő volt. Lehet mondani bármit, de igenis sok helyen gondot okoznak.

Én 46 éves vagyok.. Nem emlékszem, hogy fiatalkoromban voltak ilyen gondok egy kulturált országban. Az se tudtam, hogy van olyan szó, hogy migráns, vagy terrortámadásról is csak nagy ritkán hallottunk. De akkor is csak annyi volt a válaszunk, hogy "minket nem érint, messze van"

2018. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam, de ez nem az ellenzéknek köszönhető.
2018. okt. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Kamionos vagyok 17 éve. 2002 - ben 8 személyt szedtek le a kocsimról, még hagyományos ponyvás kamionnal jártam. Angliába tartottam, Brüsszelnél szálhattak fel. Ha átviszem őket Angliába, engem bűntettek volna meg, 2000 font/fő.


Brüsszeltől északra, Lille - től északra nem lehet éjszakára megállni, életveszélyes. Régebben csak bemásztak a kocsiba, már agresszívak is, több sofőrt megszúrtak. Barikádot építenek, dobálnak, a rendőrség nem tesz semmit.


Szétvágják a ponyvát, éjjel rádtörik az ajtót, úgy szoktuk összekötni belülről az ajtókat. Egyszer szét.aszták a záram Belgiumban, be akart jönni egy Poirot - bajszos belga citoyen.


A nyugat európai külvárosok veszélyesek, különösen Franciaország, Belgium is igen meredek, főleg Brüsszel környéke. Anglia katasztrófa, szerencsére a mostani cégemtől nem nagyon járunk oda.


Mi az úton élünk, nem irodában dolgozunk, a külvárosokat, iparterületeket járjuk, első kézből kapjuk a migránspolitika áldásait.


Nagyon sok kollégának meggyűlt a bajuk velük, rengeteg eset volt. És a sofőr kezében gyakorlatilag nincs semmi, legálisan nem védekezhetünk. A hatóságok nem csinálnak kb. semmit.

2018. okt. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Majd mindjárt jönnek, hogy Hakapeszi hazudik, mert az anyja/a nagyapja/a kutyájának a szomszédja bla bla bla pont kint van Németben és egy migránsszálló mellett lakik és látja, hogy reggel mennek dolgozni, utána önkénteskedni, majd a nap végén feminista nagygyűlésre mennek, illetve Bibliát osztogatnak :D
2018. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10%

#9 ott voltak bizony, mert a kormány ott tiltotta le őket a vonatról, és belengette nekik, hogy itt tartja őket (hogy így riogathasson velük, mutogathassa a híradóban a marinéniknek :) ). Én is balhéztam volna a helyükben, ha egy ilyen félelmetes, lepukkant helyen akarnának tartani mint magyarország.


De a bemutató uttán, különbuszokkal, ingyen kezdték őket az osztrák határhoz fuvarozni, és utána már a szerb határtól biztosították ezt nekik, imgyen!

2018. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van, de én nem vagyok fideszes.

7 éves unokaöcsémet megverték a cigányok azt kiabálva, hogy rohadt migráncs.

Kicsit nehéz volt elállítani a vérzést a fején, de megtanulta egy életre: a sör nem alkohol, a medve nem játék, a cigány nem ember.

2018. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A feleségemet késsel fenyegette az egyik migráns a buszpályaudvaron. A mai napig nem tudjuk miért. Kérdezett és a mellette lévő közben kést rántott. Ez még akkor volt amikor akadálytalanul vonulhattak át az országon.
2018. okt. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!