Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Muszáj lesz elköltözni és ezt...

Muszáj lesz elköltözni és ezt sok fiatal is érzi. Azzal hogy Viktor csak a velük lévő szűk gazdag rétegnek és a fizetős "jó" migránsoknak akarja engedni a felsőoktatást. Ezt nem szabad hagyni hogy nekik csak 20IQ-s droidok kellenek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiatal van aki szeretne tanulni de ezzel elveszik a lehetőséget. Én sem járhatnék most egyetemre ha milliós tandíjak lennének. Mondjuk a fidesznek az a jó ha buta emberekkel van tele az ország akiknek elég soros meg a migráns amit életében nem látott még de fél tőle. Ha ebből nem lesz balhé ha tényleg bevezetik akkor semmiből. Viszont jó motiváló tényező a külföldre költözésre hála Viktornak.
2018. okt. 7. 08:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%
Vicces ez a sok menekulo birka.:D Fussatok, holnapra itt se legyetek! Kint kolbaszbol van a kerites, ingyen suli, ingyen kaja, ingyen lakas, ingyen auto, a Kanaan ratok var! Buta libsik.:DD
2018. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

28 éves vagyok. 10 évig kínlódtam a savanyú, bunkó, rossz indulatú magyarok között (akik elvileg a saját népem), de nem kaptam mást, csak gyomorideget tőlük. a munkaadókról nem is beszélve. köszöntem szépen, fél éve hollandiában élek. nem mondom, hogy jobban. de JOBBAN! Mert ha van egy váratlan kiadásom, akkor nem kell szétstresszelnem az agyamat és nem kell azon aggódnom, hogy a saját szomszédom jelen fel, mert egy szál tarack áthajlik a kerítésen.


Soha többé nem költözöm haza. Pedig hiányzik a hazám...

2018. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
A magyaroknak nem kell a jólét, az a helyzet. Ha kellene, már min. 100 ezer ember tüntetne a Kossuth téren.
2018. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Szerinted ha itt 100 000 ember nekiáll tüntetni, akkor jólét lesz?

2018. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
#14 attól nem, de ha ezzel a komcsikat végre elkergetik, akkor lesz.
2018. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"attól nem, de ha ezzel a komcsikat végre elkergetik, akkor lesz."

Lemaradtál kicsinykét. A komcsikat már 2010-ben elküldték és még 2-szer megakadályozták, hogy visszakerüljenek. Volt is pár jó nagy tüntetés, nem 100 ezres, hanem kissé nagyobb létszámmal. Ha szükségessé válna, majd lesz újra, a legutóbbi idén márciusban volt.

2018. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!