Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Muszáj lesz elköltözni és ezt...

Muszáj lesz elköltözni és ezt sok fiatal is érzi. Azzal hogy Viktor csak a velük lévő szűk gazdag rétegnek és a fizetős "jó" migránsoknak akarja engedni a felsőoktatást. Ezt nem szabad hagyni hogy nekik csak 20IQ-s droidok kellenek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiatal van aki szeretne tanulni de ezzel elveszik a lehetőséget. Én sem járhatnék most egyetemre ha milliós tandíjak lennének. Mondjuk a fidesznek az a jó ha buta emberekkel van tele az ország akiknek elég soros meg a migráns amit életében nem látott még de fél tőle. Ha ebből nem lesz balhé ha tényleg bevezetik akkor semmiből. Viszont jó motiváló tényező a külföldre költözésre hála Viktornak.
2018. okt. 7. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Mit szeretnél megtudni?
2018. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy más fiatal is így van-e vele. Vagy szerint jól van ez így amit ezek csinálnak?
2018. okt. 7. 09:00
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nekik csak buta droidok kellenek, meg az oktatásra szánt pénzt is jobban tudják elkölteni pl bözsi utalványra, vagy nyugdíjprémiumra, így népszerűbbek lehetnek.

A jövőre meg tesznek magasról, viktoréknak van pénze, hogy máshova költözzenek.

2018. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem. A "más" fiatalok tanulnak, dolgoznak és boldogulnak. Kimennek külföldre - mert most megtehetik - kint is és itthon is használják a tudásukat, nyelvismeretüket - mert van nekik. "Más" fiatalok nem akarnak ingyen és tanulás, munka nélkül csodát. Ahogyan "más" fiatalok kinyitják a felvételi tájékoztatót és nem azt az egyetlen egyetemet és szakot célozzák meg ahol a legtöbbet kell fizetni, hanem azt a másik tízezret ahol tanulhatnak. De hát a "más" fiataloknak értelmük is van, nem csak a ballib mantrát szajkózzák.
2018. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Te inkább kommentelj az origora meg a 888-ra.
2018. okt. 7. 09:14
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy mégha ingyenes külföldi (osztrák, német, francia stb.) egyetemre is mész, drágább lesz kint az élet, mint a magyar egyetem itthon. Tapasztalatból tudom, pedig én csak Bécsig mentem.
2018. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kiköltözni gondoltam. Végleg és ott folytatni az életet bárhol az ittenivel felszámolva. Viszont sok olyan is lesz aki csak tanulni megy külföldre. A Corvinusból kiindulva meg a félévenkénti 4 milliót nehéz lenne felülmúlni bármilyen lakbérrel meg költségekkel.
2018. okt. 7. 09:28
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet mit tenni, kérdező, a magyaroknak erre van szükségük. Nagybátyám buszsofőr és a norvégoknál él, megyek hamarosan én is utána 23 évesen. Nem maradok itt ebben az élhetetlen fertőben a sok bunkó emberrel körülvéve. Amíg bacsi itthon dolgozott, folyamatosan háborút vívott az utasaival, Norvégiában pedig 2 év alatt egy összetűzése történt, akkor is segített neki a többi utas. Azt mondja, hogy ég és föld a különbség, háromszor annyit is keres és több a szabadideje. Már alig várom, hogy utánamenjek és én is elkezdjem a kinti életem.
2018. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

A Corvinuson se minden szak lesz ám olyan drága, hanem csak lesz olyan szak. Nyilván ez azt is jelentheti, hogy mindegyik, de nem tartom valószínűnek. Talán a Master of Business Administrationt akarják eddig felemelni, az meg így is félévenként 1 millió volt.


Én itt havi 300 000 Ft-ből szűkölködöm, plusz félévenként 200+ eurót levarrnak rólam adminisztrációs díj címén. Szerintem ennyiből itthon is bőven lehet majd tanulni.

2018. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Minél előbb meneküljön el az összes fiatal és dőljön be a diktatúra. Ez lenne a legjobb megoldás.
2018. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!