Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan fideszes aki meghall...

Van olyan fideszes aki meghallgatta a teljes Öszödi beszédet, és nem csak a 2 perces káromkodást? Ha valaki meghallgatta az egészet, és akkor is gondja van vele, akkor az az ember erkölcsileg nincs rendben.

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

Igen perszehogy, az összes média lehozta az egészet, de a kérdező nem érti mert gondolom amikor ez volt még ovis lehetett.


Mellesleg ne próbáld igazság beszédnek beállítani az egészet. Akkor lett volna beismerő vallomás ha kiállt volna a nép elé és úgy mondja el de ez a beszéd belső körökben zajlott el. Mellesleg a beszéd utáni megszorító csomagja miatt ami legfőképp az egészségügyet érintette teljes kórházi osztályok szűntek meg.

2018. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szóval nincs a kérdésemre válasz.
2018. okt. 8. 20:59
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

#12 ahelyett hogy tovább égeted magad, inkább elkezdhetnél érvelni a kijelentésed mellett.

vagy ez már túl nagy falat lenne a képességeidhez, ugye?

ne csak azt várd, hogy jöjjön valaki a kérdésed alá és egy jót Orbánozzon, hogy minél hamarabb hatalmas lelki kielégüléssel nyomhass rá egy zöldet.


helyesírást pedig fejleszd még egy kicsit - Fidesz, balatonŐszödi

(tudom hogy szándékosan írod kisbetűvel, csak gondoltam szólok hátha ragad rád valami)

2018. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Nemzeti_Harcos ***** válasza:
13%
Én sokáig nemzeti radikális Jobbikos, később Fideszes voltam. Azonban nemrégiben meghallgattam a teljes beszédet, és rájöttem, Gyurcsány az egyetlen igaz hazafi!
2018. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%

274172 fideszes hallgatta meg teljes egészében az őszödi beszédet, 647322 majdnem a felét meghallgatta és a többiek csak azokat a részeket hallották amik le voltak adva a médiában sokszor.

Így megfelel a válasz?

2018. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
30%
#13 a kisbetűzést gyakori elkövetni véletlenül is, ahogyan más helyesírási hibákat is, nem érdemes vele foglalkozni, mert az ember azonnal maga is vét egyet. Amúgy én bizonyos neveknél szándékosan használom a csupa kisbetűs írást. Pártok neveit nem szeretem nagybetűzni - egyiket sem, nem azért mert bajom lenne velük, csak nehézkes mindig nagybetűvel. A személyneveknél viszont általában szándékos, kevés kötelező olvasmányainkból eredően, aki ezt érdemli, annak a neve is csak csupa kisbetűvel lehet leírva.
2018. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Végighallgattam, Fletó így is, úgy is egy eszement, hazaáruló gazember. Nincs ezen mit tisztázni..
2018. okt. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

"nemrégiben meghallgattam a teljes beszédet, és rájöttem"


Nem kapkodtad el.

2018. okt. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%

"Van olyan fideszes aki meghallgatta a teljes Öszödi beszédet"

A krumpliszacskó zörgésére érzékenyebb a dobhártyájuk, és felfogni is könnyebb...

2018. okt. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem lesz itt olyan fideszes.
2018. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!