Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Tgt kérdése:

Mit szóltok hozzá, hogy bevándorlásellenes kabinetet hozott létre a Fidesz?

Figyelt kérdés

A 17 tagú testületet Németh Szilárd vezeti.


[link]



2018. okt. 11. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Németh Szilárd vezeti? :D :D Neki inkább a disznóvágás közeledtétől kellene aggódnia :) Én is bevándorlásellenes vagyok, de amire az az ember ráteszi féltő kezeit az jobb még nem lett :D
2018. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Mit szóljak? A hülyeség szintet lépett.
2018. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
4%
Hát inkább ilyet hozzanak létre, mint hogy bevándorláspártit. Ha a kettőből lehet választani.
2018. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4%
Migrantellenest kellett volna.
2018. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon vártam már ezt a pillanatot. Mostanában túl sok szó esett már az egészségügyről, a Honvéd Kórházról, orvoshiányról, várólistákról, korrupcióról, jogállamról, oktatásról és efféle haszontalan, mindannyiunkat csak untató húszadrangú kérdésekről.


Örvendetes, hogy végre az ország valódi problémáival is foglalkozik a kormány, mert sajnos ki kell mondanunk, hogy eddig túl kevés hangsúlyt fektettek erre a problémára.


Nap mint nap szenvedünk a migránsoktól, épp ideje volt, hogy észrevegyék! Nem lehet folyton csak az oktatással, egészségüggyel, szociális rendszerrel, infrastruktúrával, autópályaépítéssel, a népességfogyás századrangú problémájával és az elvándorlással foglalatoskodni, amikor ilyen súlyos migrációs válság van Magyarországon, tele az ország No-Go-Zónákkal, radikális imámok lázítanak úton-útfélen, és hatalmas muzulmán közösségek vannak, amelyeket nem tudunk integrálni!


Végre a valódi problémáinknak is megfelelő figyelmet szentel a kormány!

2018. okt. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jól tette de eddig is elzárkózott a migránsoktól teljes mértékben ez nem volt újdonság eddig sem különösebben.
2019. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ja, ráadásul munkahelyeket, megélhetést teremtenek tizenhét ember számára, akik otthon ki tudja, hány éhes szájat etetnek!


Tizenhét fős kabinet = tizenhét tiszteletdíj. Így már nem is bánom, hogy a közszférában leépítések vannak más, jelentéktelen területeket. Megnyugtat, hogy ami valóban égető, napi aktualitású probléma, arra mégiscsak áldoz a kormány.


Szerintem jó volna az emberekben is tudatosítani kicsit ennek az ügynek a súlyosságát. Sajnos az átlagpolgár nem foglalkozik eléggé a migráció kérdésével, sokan még a mai napig is az elvándorlással meg az életszínvonallal foglalkoznak, na meg az egészségügy, oktatás, szociális ellátórendszer csip-csup ügyein rágódnak.


Végre rá kellene mutatni, mi a valódi probléma Magyarországon. Sajnos a köztévé is túl keveset beszél a migrációs krízisről, talán óriásplakátok sem ártanának a témában.


Én nagyon szorgalmaznám egy külön kabinet létrehozását a bevándorlás problémájának tudatosítása céljából is, legalább ötven fős testülettel.


Nem elég csendben, szakszerűen foglalkozni egy ilyen súlyú problémával, tudatosítani kell az emberekben is, hogy ne hülyeségekkel foglalkozzanak az ország tényleges problémái helyett.


Nem akarhatjuk, hogy muszlim migránsok erőszakolják meg a pesti patkányokat, vagy elvegyék a fizetetlen túlóráinkat!

2019. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!