Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az elkövetkezendő 4 év...

Ha az elkövetkezendő 4 év sikeres lesz Orbánnak hála, kitennél a házadban egy Orbán Viktor portrét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Naná,nemzeti színű keretben..a budiba.
2010. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hátnem, nem a politikáért élek, az csak egy szükséges rossz az életben csinálják a dolgukat anélkül hogy nekem foglalkozni kelljen a politikusokkal meg hogy épp kinek a nevét kéne dicsérni
2010. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Már most borítékolhatom hogy 4 év múlva sokkal rosszabb lesz mint akár csak ma. Persze a Fidesz fanok nem értik „ akarják érteni” hogy mire is készül Orbán, pedig világos mint a nap.


Jövedelem stop, leépítések, új adók az alacsony és alsó közép jövedelműeknél amit lehet hogy minimál emeléssel pótol, de el is inflál.


„ Valahonnan be kell szedni az egykulcsos szja-t, és a nyereség adó kiesését, vagy épp a magasabb jövedelműek „ akik jól járnak” import igényét”


Nem szívesen mondom, de ügyes.

Hiszen úgy csökkenti a reáljövedelmeket hogy közben nőnek a bérek.

Úgy szolgálja ki a nagytőkét, hogy direktben a nagy társadalmi

2010. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Ki a rákos ku rva anyját és arra lőnék lángszóróval.
2010. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Úgy szolgálja ki a nagytőkét, hogy direktben a nagy társadalmi rétegeknek fel sem tűnik. „ csak hogy egyre kevesebbet vehetek a boltban”
2010. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem. Anyámról sincs kint portré. De örülnék, elismerném és hálás lennék.
2010. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha Orbán a világ vezető gazdaságává tenne minket és taljasan felszámolná a bűnözés minden formáját, aztán glóriát növesztene és felszállna a mennyekbe, még akkor sem tennék ki róla portrét sehova.


Becsülném érte és elismerném mint jó politikust, de portrét nem tennék ki róla.


Mint mondtam már mondtam sok sok kérdéssel ez előtt, nem érdekel ki teszi rendbe az országot, csak tegye rendbe.


Az Orbán által teremtett jólét ugyan annyit ér, mint például a Vona által teremtett.

2010. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

nem

de a telken a vécébe ki fogom tenni

2010. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ahogy látom sokan azt hiszik, hogy ha sikeresek, azt valakinek köszönhetik. Még a látszólag semmittevők is tettek valamit a "sikerükért", mert a nyelvvel történő anális izgatás is a sikerért volt...

Nos, ha a következő 4 évem sikeres lesz, azt saját magamnak köszönhetem. Tudom, hogy a jó öreg magyar mentalitás, miszerint majd valaki egyszer úgyis az arcomba tolja a sült galambot mentalitás még mindig javában él. Ezt úgy látszik, hogy a lassan bekövetkező generációváltás sem tudja kipucolni az emberek fejéből: "majd a Viktor kenyeret ad a számba", "majd a Feri hoz bort", "majd a Géza jól a se..embe tolja a f..kát", stb hozzáállás.

De tenni, dolgozni senki nem akar. A kormány (akármelyik) legfeljebb megkönnyíti vagy megnehezíti a sikerhez vezető utat. De semmiképp sem fog helyetted dolgozni.

Köszönöm a figyelmet és a lepontozást. Semmi mást nem bizonyítasz vele, csak azt, hogy igazam van. És ez kibeb...ttul tud fájni!

2010. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Barátom, te annyira ostoba és világtalan vagy hogy az már átsüt a monitoron!


Én dolgoznék kétszer ennyit is, csak tudod nincs megrendelés!


De akkor most velem mi a helyzet? Én is váron a sült galambot?


Nem tudom hogy hol dolgozol, de fogalmad nincs a mai helyzetről.


Nem csak az egyénen múlik hogy sikeresen vállalkozik-e, hanem a gazdasági és társadalmi közegen is. Nem tudom te hol élsz vagy mi a fittyfenét csinálsz, de nagyon örülhetsz hogy a válság nem ért utol. Mert hidd el, hogy visszavenni az életszínvonalból, miközben van időd vakarni a fütyit, miközben dolgoznál ezerrel, nem egy vágyálom!


Nem beszélve arról az apróságról hogy 20 éve hasonló a helyzet többé kevésbé.

20 éve folyamatosan értékelődik le a munka, és értékelődik fel a spekuláció.

De ami a legrosszabb, mintha Orbán mindent elfelejtett volna abból amit mondott a választások előtt, miközben két pofára eszi sok ember a maszlagot amivel terel!

2010. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!