Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az elkövetkezendő 4 év...

Ha az elkövetkezendő 4 év sikeres lesz Orbánnak hála, kitennél a házadban egy Orbán Viktor portrét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 22:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Te kérdezted hogy egyesek miért "rinyálnak".Én leírtam pár okot hogy egyesek miért rinyálhatnak.


Én nem panaszkodom (még), de hogyha énis elveszteném a munkám én is egyből hőbörögnék, mert ugye a lakást fenn kell tartani valamiből, felénk alig van munkalehetőség, ami van arra egyből százan (!) repülnek rá. Szóval könnyű modani hogy "dolgozz b a z m e g" de ha körülnézel lemehetsz ukrajnától a balatonig és vissza és nem találsz egyszerűen semmi munkát.


A szupermarketek pedig ne tévesszenek meg, pesten is teli vannak állandóan a plázák de ha lemész mondjuk borsodba, akkor ott egészen más körülményeket találsz.

Az ország túlnyomó részének SEMMI megtakarítása.

(Akkor leszünk gondban, ha már a plázák is üresek lesznek.)


És miért ne orbán lenne a hibás? Ő kampányolt azzal hogy a jóléthez csak az kell hogy a fidesz legyen kormányos és semmi más.Övé a hatalom, övé a felelősség.

4 évig nem lehet azzal terelni hogy "de a gyurcsány elqrta!" Senkit nem fog érdekelni.

2010. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
És nekem is lenne egy qrva jó ötletem,amiből vígan megélnék, csak hát az elinduláshoz kéne egy több milliós alaptőke.Azt pedig a nettó 90ből elég nehéz előteremteni.
2010. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"És miért ne orbán lenne a hibás? Ő kampányolt azzal hogy a jóléthez csak az kell hogy a fidesz legyen kormányos és semmi más.Övé a hatalom, övé a felelősség. "

Namégegyszer fuss neki. Tehát mivel OV kb 1 hónap alatt nem hozott egyenesbe minden egyes magyar embert, elmehet a ....-ba, mert nem váltotta be a kampányban ígérteket? Tényleg 1 hónap alatt kéne rendbehoznia az országot, amit jó 100 éve szinte csak romboltak?

2010. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!