Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az elkövetkezendő 4 év...

Ha az elkövetkezendő 4 év sikeres lesz Orbánnak hála, kitennél a házadban egy Orbán Viktor portrét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 22:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Persze hogy kitenném, ki is fogom.

Hogy ha van egy kis nyálam, tudjam valahová üríteni.


" Az a nyiorúlt cigány, teljesen megöli a magyarokat és főleg a kiembereket. És ami pofátlan, hogy ezt nemzeti színben teszi, amíg teheti.


Remélem nem sokáig!!!!!

2010. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Az lenne a normális, ha tennék a politikusok a dolgukat. Még hogy képet rakjak ki róla... vicces vagy.
2010. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%

"Én dolgoznék kétszer ennyit is, csak tudod nincs megrendelés!"

Gondoltál már arra, hogy olyanba kezdj, amiből meg is lehet élni, vagy várod a sült galambot?

2010. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Orbán egy korcs.
2010. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Ahogy látom sokan azt hiszik, hogy ha sikeresek, azt valakinek köszönhetik. Még a látszólag semmittevők is tettek valamit a "sikerükért", mert a nyelvvel történő anális izgatás is a sikerért volt... "



Ba szomaszád te csíra! Gyárthatom én a bútort garmadára ha az embereknek nincs pénzük még kenyérre sem úgysem fogják megvenni. Hogy nyomjam a nagyujjam a p icsádba.

2010. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Gondoltál már arra, hogy olyanba kezdj, amiből meg is lehet élni, vagy várod a sült galambot?"



Ezt a rühes csírát valaki verje agyon, mert mentem megba szom a pic sáját.

2010. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Feri fogja kitenni Viktorka fejét a falra trófeaként. De most tényeg hogy lehet ilyen baromságot kérdezni? Nem Észak-Kóreában élnük, vagy a 40-es évekbeli SZU-ban, hogy a diktátorok képét kéne kitennünk. Egyébként meg gazdaságilag hiába támogatják a kis-és közévállakozásokat. Most annak mi értelme van, hogy lesz mondjuk 1 millio bolti eladó, vagy asztalos, vagy akármi. A mezőgazdaságot és az ipart kell rendbe tenni és versenyképessé fejleszteni! Mivel innét származik az államm pénze! Ők végeznek termelő munkát nem pedig a vállakozók és az újraelosztásból élők. (tanár, orvos, stb).
2010. jún. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%

"Ezt a rühes csírát valaki verje agyon, mert mentem megba szom a pic sáját."

Ezzel az intelligánciával ne is csodálkozz, ha senkinek nem kell az, amit gyártasz.

2010. jún. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Gondoltál már arra, hogy olyanba kezdj, amiből meg is lehet élni, vagy várod a sült galambot?"


Például mibe? Minden piac telített, meg most ugye "válság van" szóval nem valami sok eladó rendelné a cuccot amit gyártanánk.Meg hát ugye a lakosság kb 75%ának semmi megtakarítása nincsen, tehát nincs tőke, így a vállakozás már halva született ötlet. Akinek meg van rá, a nagy része az adóterhek miatt úgyis feketén dolgoztat.


De akkor tessék gyártsunk autót.Szerinted kinek lenne elég tőkéje egy autógyár beruházáshoz, k+fhez, satöbbi.

Csányi is inkább Szlovákiába viszi a cégeit,meg is mondta mivel itt agyonadóztatnak mindent. Vagy fogjunk hadieszközök fejlesztésébe gyártásába ! Megint csak tőke kellene,nem is kicsi ! Talán az államnak lenne, de ahhoz utol kéne érni a NATOt vagy az oroszokat hogy el tudjuk adni a termékeket.


Arról nem is beszélve hogy a magyar tudósok inkább menekülnek innen és külföldön futnak be.

2010. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Elhiszem amit írsz. De most akkor OV-nak személyesen kéne eléd állnia és megrendelnie tőled valamit? Ha valóban nem lenne senkinek semmire pénze ebben az országban az lenne az államcsőd. Ehhez képest bármelyik bevásárlóközpontot megnézed: tele van. Ma is. 24-én, hó végén. És nem mindenki kenyérért meg vízért megy oda. Sokan csak divatból nyávognak hogy így nincs, úgy nincs, de azért hármasával viszik a plazmatévét. Valóban nincs sokaknak pénze, nagyon sokan túlköltekeztek bedőlve a 0%THM és társainak. Persze mindig megkapom a két gyerekkel 40nm-en szöveget, amikor arról érdeklődök, hogy ki kényszerített bárkit is hitelfelvételre. Valóban roppant vonzó, és nagyon jó ajánlatok vannak/voltak, de inkább az állítólag rossz állapotú saját ház, mint kiköltözni a csiliviliből. Persze erről is a Viktor tehet, mert ő minden bank atyja.

Persze, én is mindig másban keresem a hibát ha valami nem úgy megy ahogy kéne. Nem veszik meg a termékedet, de nem vagy hajlandó váltani? Tőlem kérdezed, hogy mit csinálj? Bocs, de ha jó ötletem van, amiből pénzt tudok csinálni, abból én fogok pénzt csinálni... Tanácsadást nem vállalok, pláne nem ingyen, merthát mindennek ára van. Még a szívességnek is.

2010. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!