Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politika miért nem lép fel...

A politika miért nem lép fel a légszennyezés ellen?

Figyelt kérdés

Itt az ősz és rengetegen elkezdtek fűteni műanyaggal, festet lécekkel, lakkozott bútor darabokkal. A levegő minősége kritikán aluli.

Ez nem a megfagyásról szól hiszen elmúlt éjszaka is 14 fok volt, ez szimplán igénytlenség.

A magyarnak a vérében van a környezetszennyezés, és a más kárán való spórolás.

Mikor vet véget a kormányzat ennek a fajta öncélú környezetszennyezésnek?



2018. okt. 12. 21:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom azt várod el a kormánytól, hogy esténként körberepüljék személyesen az országot és beleszagoljanak mindenhol a levegőbe, majd tetten érjék azt, aki éppen nem megfelelő anyagot tesz a tűzbe. Vagy ha nem akkor mégis mit vársz?

A törvény tiltja. akit elkapnak - mert valaki feljelenti, tetten éri - azt megbüntetik. Mit akarsz még mi legyen?

TE mit teszel ellene?

2018. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél légszűrőt.
2018. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Amit várok: Több ellenőrzést. Hatékonyabb fellépést.

Én mit teszek:

Szelektíven gyűjtöm a hulladékot, komposztálok. Kondenzációs gázkazánnal fűtök amit 2 évente ellenőriztetek. Én is fűthetnék szeméttel vegyes kazánba, de az évi 200 e ft os fűtésszámlán nem akarok ilyen áron faragni.

2018. okt. 12. 22:03
 4/23 A kérdező kommentje:
Téged nem zavar, hogy bizonyos vegyületek akár 5 generáción keresztül is képesek a rák kockázatát megnövelni?
2018. okt. 12. 22:04
 5/23 anonim ***** válasza:
37%

Vegyészmérnök vagyok. Kösz, tudom minek mi a kockázata. A kérdésem az lett volna, hogy te mit teszel azért, hogy mások ne tudjanak ilyesmiket tüzelni?

Ismét kérdezem azt is, hogyan gondolod, vagy mivel, megoldhatónak, hogy elkapják azt, aki otthon ilyesmit éget? Naponta menjenek körbe és szaglásszanak minden felé?

2018. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
A kérdezőnek igaza van. A rendőrségnek nincs elég nagy tekintélye. Esténként rutinszerű házkutatásokat kellene tartani.
2018. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én mint magánszemély tehetetlen vagyok.

Minden törvénytelen dologra történő bevatkozás jogát átadtam a hatóságoknak.


Amit várok, hogy drónokkal vegyenek mintákat esténként a kémények füstjéből, pozitív eredmény estetén mint a kémény korombol és szórják a brutális bírságokat.

2018. okt. 12. 22:20
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

"Téged nem zavar, hogy bizonyos vegyületek akár 5 generáción keresztül is képesek a rák kockázatát megnövelni?"


Mér zavarna?

2018. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

Uristen te @*#%**!!


200e forint neked évente a szros fűtésed???

Nekünk több mint félmillió szokott lenni a fa sokszor. Mivel már most be kell fűteni.. de gondolom te is nagykabátba ülsz otthon. És milyen hideg lesz meg marciusba is hiába lesz vége a telnek, ugyan úgy nyomatni kell.

A másik meg az, hogy ja, műanyagot én se ertem minek dobnak rá, de az a fa ami el eg, miért ne mehetne rá? Addig se ahhoz kell hozza nyúlni amit az ember megrendel.


Plusz miért vigyem el a rohadt szemettelepre? Azért hogy meg én fizessek érte járj utána, vagy te mit csinálsz az ilyen hulladékokkal? Be teszed az agyad alá inkább mint hogy szennyezd a környezetet ja.


Mi voltunk olyan rendesek hogy nem az erődbe bsztuk ki a hűtőt stb hanem elvittuk azt is a hulladekfszom Kft-nek, s helyi telepnek l, aztán fizettünk 30ezet, mer több volt mint fel köbméter. Ami mellesleg nem volt több.


Meg is érdemli ez a mocskos ország ezt hogy sokan szrnak rá a szelektivre es a szabályokra!!! Plusz mit válogassam a szemetet, ott vannak arra az emberek, nem ezer fizetek ennyit a kukára is...


Te ezzel vagy elfoglalva amikor rohadt sok gyár okád füstöt??!

Ahhoz képest ez a pár enyje benyje fűtéses háztartás SEMMI!

Plusz ott van egy csomó dízel autó ami nem is ertem hogy lehet forgalomba?! Hogy nem büntetik meg??

főleg amit a nyomorult fiatalok is le művelnek, hogy szándékosan állítanak a kipufogon hogy kormoljon, mert az menő, aztán az ablakot lehúzni se lehet ha közeledik valami nyomorult Seat Ibiza ratyi gyerek vagy valami ezer éves vw.


Tudnék meg erről írni de ilyenek begyoposodott élettelen embereknek mint te?? Felesleges!

2018. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 mantis religiosa ***** válasza:
29%

Viktor Király megmondta, hogy a környezetvédelem baloldali értékrend. Innentől kezdve nincs miről beszélni.


A másik: az iskolában környezetismeret helyett pénzügyi ismeretek tantárgy lesz. Jelentősen nő majd az amúgy sem kevés szemetelő, környezete iránt igénytelen emberek száma.


Úgyhogy választhatunk: vagy belefulladunk a szemétbe, vagy a lyukas ózonpajzs miatt majd eléget a Nap.

2018. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!