Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondol a világról, aki a...

Tgt kérdése:

Mit gondol a világról, aki a közszolgálati híradóból tájékozódik?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 13. 10:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Rendben 9-es, rugózzál ezen nyugodtan. Addig se kell az évi 80 milliárdból fenntartott közszolgálati média színvonalával foglalkoznod.
2018. okt. 13. 13:07
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Én nem hiszem el, hogy itt 10 emberből 9 ilyen gondolkodású lenne, tényleg. Remélem, csak szivatnak. Mert ha nem, hát isten óvja ezt az országot!
2018. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

Szánalmas az a hozzáállás, hogy csak a közszolgálati médiát kell vizslatni, meg kritizálni, a többit pedig nem.


Ezt is nézd át:


[link]

2018. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13-as: Kritizálhatsz nyugodtan bármit, csak nem a közszolgálati híradóról szóló kérdésnél.

Amúgy a kormánymédia nagyságrendekkel több helyreigazítási pert veszt el, mint a független média. Ezt még belinkelem neked, aztán zárjuk le ezt a témát, mert nem erről szól a kérdés. [link]

2018. okt. 13. 13:44
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Gondol? Most mondtál nekem egy meglepőt!
2018. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%

Már nem azért, de ilyen videot ezzel az erővel a közmédia is simán tudna csinálni az indexről, amiben mondjuk összevégja a permanens fideszezést, stadionozást, kórházazást, repülőzést, felcsútozást, stb.


És hogy a kérdésedreis tudjak válaszolni én is szoktam nézni híradót, de nem csak az az egyetlen hírforrásom és szerintem nagyon kevesen vannak, akik mindössze egy hírforrásból tájékozódnak, jobbára csak azok, akik szándékosan csak egy oldal híreire kíváncsiak.

2018. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ha megnézed az Indexet, ennél sokkal színesebb tartalommal rendelkezik. A témák között nyilván van fideszezést, stadionozást, kórházazást, repülőzést, felcsútozást, és akkor mi van. Szerinted a kórházak állapotáról nem kéne írni? Felcsút különleges státuszáról nem kéne írni? A miniszterelnök furcsa reptetéséről nem kéne írni? De van még millió más dolog is, amiről ír, mert fontos, és befolyásolja az életünket. És ha olvasod az Indexet, láthatod, hogy az ellenzéket is ekézi rendesen. Ráadásul az Index önmagát tartja el, nem az adófizetők pénzéből működik, tehát azt ír, amit akar.

Az a tragikus, hogy az összevágott videó a közszolgálati tv egyetlen híradójából van. Egyetlen híradóba sikerült bezsúfolni az összes migránsozást, sorosozást, bevándorlóországozást. A korrekt és független tájékoztatásnak még a látszatát sem akarja az MTV fenntartani, a kormánypropagandát tolja ezerrel. És mindezt évi 80 milliárd közpénzből.

És hidd el, sokan nem akarnak különösebben politizálni. Megnéznek egy híradót, és azzal letudják. És sokan az „állami híradót” nézik, mert mindig azt nézték. És ezt kapják.

2018. okt. 13. 20:28
 18/19 anonim ***** válasza:
54%

#16

Igen, összevághatna, na de az ellenzéknek mi más lenne a dolga, mint a visszaélésekre rámutatni? Ha már a visszaélőket jószerével megközelíteni sem lehet fizikailag, nemhogy választ várni egy személyesen feltett kérdésre. (a parlament is a fidesz számára átalakított homokozó). Kíváncsi vagyok, szerinted mit kellene csinálnia az ellenzéknek?

2018. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
Én magam nevében tudok nyilatkozni ezzel kapcsolatban. Amíg csupán a közszolgálatiból tájékozódtam addig az volt a véleményem hogy a GDP napról napra egyre jobban növekszik ami jó, alig van már álláskereső csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy felsőfokú végzettséggel sem találok értelmes jól fizető melót. Jönnek a migráncsok és csak jönnek európa elveszett s mindennek Soros az oka. A megvilágosodás akkor történt számomra amikor egy piti ügyben komoly hazugságon fogták a miniszterelnöki hivalt és azt is lezártnak tekintve Sorost okolták. De nem is ez, hanem az hogy rájöttem arra hogy én is üldözött, a Soros embere vagyok.
2018. okt. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!