Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lenne most Magyarország...

Milyen lenne most Magyarország, ha az MSZP nyerte volna meg a 2010-es,2014-es és 2018-as választásokat és Gyurcsány Ferenc lenne Magyarország miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Élhetőbb lenne az ország?

2018. okt. 16. 12:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
59%
De miért, egyébként mire gondolnak olyankor mikor azt mondják hogy "mint Orbán"? Mert mikor én beszélek külföldiekkel akkor szinte csak a külpolitikája, a kvóta elleni fellépése kerül szóba, meg hasonlók. Belpolitika kb semmi. És pont az tetszik a külföldieknek ahogy védi az ország érdekeit, nem egy bólogatós kutya.
2018. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
56%

Igen, a németek gyakran gratulálnak nekem (én hétköznapi emberekkel találkozom, nem lila, elméleti filozófusokkal), sokszor már nekem kényelmetlen. A múltkor is elcsípett egy öreg sofőr, koblenz - i illetőségű, nagy AfD rajongó, hogy így Orbán, meg úgy Orbán.


Aki meg annyira nincs képben, azt meg eligazítom. Tegnap egy holland sráccal dumáltam. Hat évig Svédországba jártam, ott is toltam az igét. Csórikáim, azt az agymosást ami Nyugaton van...Elpuhultak a jólétben.


A kelet - európaiakat kár is említeni, a múltkor a svájci kamionovonaton két románnal voltam egy kabinban, az egyik nagyon jól beszélt olaszul, nem győzte éltetni Orbánt, hogy nekik is ilyen ember kéne. Mondom, nem győzök szabadkozni.

2018. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
35%
Digo: Akikkel én találkozom, azok se értik az Orbán-rendszert, de egyfajta fasisztoid vezetőnek látják Orbánt. Tudják, hogy utálja az iszlámot, és ebből arra következtetnek, hogy biztos a zsidókat is. Meg ugye olvasnak róla, hogy Magyarországon beszántják a szabad sajtót, vegzálják a kormánykritikus civileket, és mivel egyetemi emberekről van szó, elég sokan ismerik a CEU-ügyet is.
2018. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
18%

10# "Hát igen, el tudom képzelni, hogy ha valaki csak a kommentszekciókban találkozik külföldiekkel, azt valóban nem érinti negatívan az Orbán-kormány ténykedése."


Várj, a magyarok ugye nem csak komment szekcióban találkoznak az OV kormány ténykedésével, ugye?

Mégis valahogy harmadszor is 2/3 van a kormánynak. Akkor? 😀

2018. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
6%
Akkor mi?
2018. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
51%
15# akkor itt valami sántít. Ha csak azért van ilyen véleményük a külföldi kommentelőknek mert nem találkoznak az OV kormány hatásaival... akkor akik találkoznak vele azok nem választanák 3x újra, főleg nem 2/3al.
2018. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
27%
Jaj, dehogynem. Ne legyünk naivak. Addig ömlik a közmédiából a sorosozás meg a migránsozás, hogy az egyszerű emberek puszta félelemből is a Fideszre szavaznak.
2018. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
77%

13# rohadtul utálja az iszlámot, pont most hívta meg a török elnököt Bp-re. 😊

Az illegális migrációt "utálja", az ellen lép fel. Hogy ez 99% iszlamista is, az egy dolog.

2018. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
48%

"az egyszerű emberek puszta félelemből is a Fideszre szavaznak."


Az már fel sem merül hogy egyet értenek vele? Én inkább ezt látom.

2018. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
37%
De bevallom, nem sok kedvem van olyanokkal vitatkozni, akik szerint Magyarország külföldi megítélése a primitív AfD-rajongók véleményén alapul, és akik váltig állítják, hogy pártunk és kormányunk azért kapott kétharmadot, mert bölcs kormányzásával mindezt kiérdemelte. Ez az utolsó üzenetem, amit itt hagyok ebben a threadben, ezt még gyorsan le lehet pontozni, aztán viszlát.
2018. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!