Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, mennyire...

Mit gondoltok, mennyire befolyásolja a baloldali emberek ítélőképességét negatív irányba az rengeteg hangulatkeltő/uszító tartalom amit az ellenzéki propaganda médiákban olvasnak/látnak?

Figyelt kérdés

Lassan már csak uszításból áll az ellenzéki propaganda gépezet, ennek hatására egyre inkább kezd megosztott lenni a társadalom.

Folyamatosan csak a negatív életérzést sulykolják ezek a médiák, így érthető hogy a baloldali emberek egyre frusztráltabbak.

És ez meglátszik mindenhol ahol felületet kapnak hogy kinyilvánítsák a véleményüket. Egyes baloldali hírportálok komment szekciója már felér egy gyűlölet fertővel, olyan mosdatlan stílusban beszélnek egyes emberek a polgártársaikról, hogy az ember csak kapkodja a fejét hogy jutottunk idáig.


Szerintem ez egy nagyon veszélyes dolog, hogy a baloldali médiák ennyire a gyűlöletkeltésre alapozzák a propagandájukat. Értem hogy ez simán politika és az emberek manipulálásáról szól, így készülnek 2022-re. De akkor sem hiszem hogy ez lenne a helyes út.


2018. okt. 16. 14:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hogy a média mennyire befolyásolja az ember ítélőképességet de én szerintem az emberek ilyenek és a média csak hozzájuk igazodik pártállástól függetlenül.
2018. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
Az a baj, hogy mindkét oldalnak megvannak a maga uszító hazugsággyárai. A libbantak és a kormányidióták is kommunikációképtelenek ilyen szemszögből, mindkettőnek az a lényeg, hogy olyan rendszer legyen, ami a másiknak NE legyen jó. Hogy aztán ennek sokmillió ember issza majd a levét, az egyik oldalt se érdekli...
2018. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon erősen befolyásol az, amit rövid hírként az ember elé tesznek és ismételgetnek, hiszen a legtöbben nem járnak utána annak, hogy mennyi belőle az igaz. Alig pár órája beszéltem éppen egy kollégámmal aki pont a lakástakarék pénztárak megszüntetése miatt volt kiakadva. Csak annyit kellett neki elmondani, hogy ez csak terv és nem tudni mi lesz még belőle, hogy nem csak úgy megszüntetik hanem kifutó jelleggel lesz kivezetve és terveznek valami mást helyette csak még nem tudni mit (aminek vagy lesz értelme vagy nem) - meg hogy ha az állami támogatásnak megfelelő pénzt teszi be egy ilyen pénztárba az ember akkor 10 év alatt gyűlik össze 3 millió forint rajta, akkor már ő mondta azt, hogy hát ennyi pénzzel nem is lehet lakást venni és meg kellene várni mi lesz az egészből.

És nem, nem győzködtem vagy "mostam az agyát", nem lehet, teljesen ellenzéki. Csak meghallgatta a tényeket is a hírek mellé.

2018. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Azért ahhoz kell arc, hogy az ellenzéki médiát propagandagépezetnek meg uszítónak titulálják. Talán a kormánypropagandát akartad írni, nem? Vagy talán az ellenzéki média az, ahol minden délelőtt a "Soros meg Sergentini támadja Magyarországot" típusú elmebaj a főcím? Szerintem nem. Az, hogy megírják amiről a fideszmédia hallgat, nevezetesen hogy lopnak csalnak hazudnak, arról nem az ellenzéki média tehet. Ezek tények.
2018. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

"Nagyon erősen befolyásol az, amit rövid hírként az ember elé tesznek és ismételgetnek, hiszen a legtöbben nem járnak utána annak, hogy mennyi belőle az igaz

Alig pár órája beszéltem éppen egy kollégámmal aki pont a lakástakarék pénztárak megszüntetése miatt volt kiakadva. Csak annyit kellett neki elmondani, hogy ez csak terv és nem tudni mi lesz még belőle,"


Azért attól is függ, hogy mikor beszélgettél vele, mert ma 12:33-kor elfogadásra került ez a javaslat az Országgyűlés által 125 igen, 49 nem szavazattal.

Szóval csak igaz lett amit megírtak.


"A Fidesz soha nem a magyart magyar ellen uszította a migránsellenességével, ezt csak az ellenzék használta fel kampányfogásnak. Ellenben a baloldali média társadalombomlasztással próbál hangulatot kelteni magyar és magyar között."


Hát most el kell, hogy szomorítsalak, mert én nem az ellenzéki médiában lettem hazaáruló, sorosbérenc, sorosügynök, libsi, ballip, komcsi, drogos, kocsmatöltelék és ehhez hasonló. Ezeket mind megtalálod a kormányközi hírportálokon.

Persze igazad van akkor, ha magyarnak csak azt tekinted aki a kormányzópártot támogatja.

2018. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

Hát igen, a kormánymédia olyannyira magyarbarát, hogy az egyébként magyar állampolgár Vona Gábort (amikor már mindenféle fizetett hazaárulónak meg Soros-ügynöknek meg hasonlónak elhordták, és már nem volt más hazugság amit kitaláljanak róla), akkor konkrétan melegnek kezdték el híresztelni. Eleve kezdjük ott, hogy miféle jelenség az, hogy egy kormánypárt, 2018-ban Európa közepén úgy próbál hiteles maradni hogy ellenzéki politikusokat búzizik. Ez általános iskola 3. osztály. És sokaknak a fidesz ezután is hiteles.


Ja, és nincs olyan hogy médiák. A média szó maga többes szám, médiumokat jelent.

2018. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

#15

Azért kell hozzá arc, hogy két teljesen különböző kommentből úgy tegyél össze idézeteket, mintha mindkettő ugyanattól az embertől származna.

2018. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 17


Lehet kell arc, de nem tudom mihez. Én ahogyan eddig is pontosan azért idézetek, mert az idézett alatti szöveg az adott idézetre a reakcióm. Elnézést kérek azért, ha a megfogalmazott válaszokból ez nem tűnik ki, de én most nem fogok mindenki kedvéért külön válaszokat írni.

2018. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van rá egyszerű megoldás. Jelöld, hogy a válasz #5, majd #12, az idézet előtt és akkor nem kelted azt a látszatot, hogy így kényelmes számodra, mert össze tudod fésülni, mintha egy ember lenne ilyen.
2018. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!