Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, mennyire...

Mit gondoltok, mennyire befolyásolja a baloldali emberek ítélőképességét negatív irányba az rengeteg hangulatkeltő/uszító tartalom amit az ellenzéki propaganda médiákban olvasnak/látnak?

Figyelt kérdés

Lassan már csak uszításból áll az ellenzéki propaganda gépezet, ennek hatására egyre inkább kezd megosztott lenni a társadalom.

Folyamatosan csak a negatív életérzést sulykolják ezek a médiák, így érthető hogy a baloldali emberek egyre frusztráltabbak.

És ez meglátszik mindenhol ahol felületet kapnak hogy kinyilvánítsák a véleményüket. Egyes baloldali hírportálok komment szekciója már felér egy gyűlölet fertővel, olyan mosdatlan stílusban beszélnek egyes emberek a polgártársaikról, hogy az ember csak kapkodja a fejét hogy jutottunk idáig.


Szerintem ez egy nagyon veszélyes dolog, hogy a baloldali médiák ennyire a gyűlöletkeltésre alapozzák a propagandájukat. Értem hogy ez simán politika és az emberek manipulálásáról szól, így készülnek 2022-re. De akkor sem hiszem hogy ez lenne a helyes út.


2018. okt. 16. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Én nem látok különbséget a jobb és baloldali sajtó között. Mindkettő okádék, tenyérbemászó stílusban pocskondiázza a másikat. Origo, Index, egykutya.
2018. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Igen, ide vezetett a baloldal agymosása. Megvezették a befolyásolható proli tömegeket.
2018. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha szerinted a baloldali média gyűlöletkeltő, akkor a Fidesz migránskampánya micsoda? Ítélőképesség?! Neked van?
2018. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3. Ne keverd a szezont a fazonnal!

A Fidesz soha nem a magyart magyar ellen uszította a migránsellenességével, ezt csak az ellenzék használta fel kampányfogásnak. Ellenben a baloldali média társadalombomlasztással próbál hangulatot kelteni magyar és magyar között.

Miért kéne a magyar embereknek gyűlölnie egymást egy 2000km-ről érkezett gazdasági migráns miatt? Remélem érted a logikát.

2018. okt. 16. 14:53
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

"akkor a Fidesz migránskampánya micsoda?"

Szóval te is az a fajta ember vagy aki szerint arról van szó, hogy nem látjuk szívesen a külföldieket az országban.

2018. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Én baloldali vagyok leginkább, de közben elég sok kérdésben konzervatív is, például a kerítést is támogatom.


Én amennyire látom, mindkét oldal amint teheti egymás torkának ugrik a sajtóban és a kommentek között is.


Amiért én ellenzéki vagyok, az az, ahogyan a kormány támogatja az egyházakat (a hitgyülinek az adómból adni kifejezetten zavar), az összes közbeszerzést megnyerik a közelében lévő emberek, és olyan irdatlan ellopott pénzek mozognak, ami nem fér már nekem bele.


Az oktatásra látok rá, és borzalmasan visszafelének tartom, hogy igyekszünk az egyetemeket magánkézbe helyezni, megvonni tőlük a támogatásokat, mikor az összes nálunk jobban teljesítő állam ennek szöges ellentétét csinálja jó eredménnyel. A Román IT inkubátorok és kedvezmények miatt rengeteg informatikai vállalkozás indul ott, és özönlenek a befektetők, amivel mindenki jól jár, az állam is. Nálunk ott az INPUT program, ami csak pislákol, valószínűleg eredményes cégek elindítása nélkül ki fog hunyni.


Nem támogatnám a focit ennyire, mikor van egy rakás másik sport ahol nagyobb eredményeket érünk el.


Paks 2-t nem támogatom, mert szerintem óriási hiba ekkora vízfejet létrehozni, egy külső támadás akár másik országtól, akár terrortámadás pillanatok alatt hatalmas káoszt okozhatna nálunk már most, nem hogy ha még fontosabb központ lesz.


Ettől persze nem támogatom az ellenzéket sem, igazából őket is hibáztatom a jelenlegi helyzetért, hiszen ők is populista politikát folytatnak (például a kerítéssel, ha emlékeztek még a Jobbik javaslataira amikor kirobbant, ők is azt nyilatkozták, hogy semmi szükség rá csak pénzkidobás) ahelyett, hogy saját értékeik és véleményeik lennének. Nincs kormány vs ellenzék vagy jobb vs bal, szerintem ezek ennél jóval összetettebbek, viszont mindkét oldal közös érdeke, hogy a választók így lássák és bebetonozódjanak az álláspontjaikban.

2018. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem bárki épeszű embert megkérdeztek, senki nem tagadja a migráns probléma létezését. Azonban annak a mértékét a Fidesz nagyon erősen eltúlozza.

Odáig rendben van, hogy ne fogadjunk be bárkit, de valamit mégis kell velük kezdeni. Mégpedig normálisan elbírálni a kérelmüket és továbbengedni őket oda, ahova menni akarnak. A migránsoknak ugyanis NEM CÉLJA Magyarország, csak útba esik Németország, Franciaország felé.

Az, hogy itt mindenkit kétszer megerőszakolnának naponta a migránsok, ha nem lenne a Fidesz, az nettó hülyeség.

De persze egyszerűbb rettegést kelteni, hogy az átlag marha minden külföldit terroristának nézzen. Ja és Soros. Mindenért Soros a hibás! Szánalmas!

2018. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A kérdésnek semmi köze nem volt a migránsokhoz, nem értem akkor minek tereltek?
2018. okt. 16. 15:44
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Neked mi a negativ irány? Mit minösitgetsz? Te tudod csak a tutit, mindenki más hülye (föleg aki nem ért egyet veled)?
2018. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Már ne haragudj, de a kormánypropaganda ocsmány, trágár uszítását nehéz lenne felülmúlni. Hihetetlenül szűklátókörű vagy.
2018. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!