Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a lakástakarék...

Most, hogy a lakástakarék állami támogatása megszűnik, marad még valami olyan állami támogatás, ami a fiatal, gyermektelen embereket támogatja?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a családokat támogatják orrba szájba...
2018. okt. 16. 19:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

sok ember pl. mi is együtt vesszük igénybe a CSOK-ot meg a LTP+támogatást is,


azért mert ma MO-on még vidéken is, egy alapszintű ház megvásárlásához is kevés kettő kereső fizetése és meg kell ragadni minden aprópénzt, ez a szomorú helyzet, a CSOK 1-2 gyerek esetén önmagában kevés!

2018. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

meg ne legyünk már elájulva a CSOK-tól, annyi mindennek rendben kell lennie hogy a hirdetett lakások fele rögtön kiesik, pl. a legújabb hülyeség hogy a fürdőben lennie kell olyan fűtőtestnek ami rögzített azaz nem viheted át másik helyiségbe pl. gáz-konvektor, radiátor, ha ez nincs nincs CSOK, az a 10millió is csak parasztvakítás, ismerősömék akartak de azt sem adják ki csak ha már csak 10millió tőkéd, ma MO-on ennyi félretett pénzhez kb politikusnak kell lenned...


szó mi szó, nem úgy van az hogy b@ sz 01 3 jót lekölykedzel 3x aztán dől a lé, aki próbált már CSOK-ot intézni tudja már hogy ezer meg egy megkötés van ami miatt visszadobják az igénylésed!

2018. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha van egy házspár, és nincs gyerekük, akkor elég nagy szégyen rájuk nézve, ha nem tudnak megélni.
2018. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"Ha van egy házspár, és nincs gyerekük, akkor elég nagy szégyen rájuk nézve, ha nem tudnak megélni."


Az a lényeg,hogy ti az ő pénzükből jól megéltek...

2018. okt. 17. 17:39
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Röviden a kérdésre a válasz: nem maradt.


Az ltp sem ösztönözte hyerekvállalásra a lakosságot, hiszen gyakorlatilag annyi volt az álltám feltétele, hogy lakáscélra használd fel és legyen meg a havi rendszerességű megtakarítás minimum 4 évig.

Ez bszta a kormány csőrét, mert most ugye nagy, népnemzeti gyerekszülési projekt van bármi áron...

Nem pörög a CSOK (így sem fog, mert épeszű ember nem fog csak ezért plusz gyereket vállalni, ha egyébként nem tenné) nem pörög a lakáslottó (így sem fog mert baromság)

Így aztán le van szrva mindenki, csak a saját agyrémüket verik keresztül mindenáron. Hányinger...

2018. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva? Elfogadom, de valami indok legyen már, ez így elég dedós, hogy csak nyomkodjuk a pirosat érvek nélkül :)

#23

2018. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
30-as nem ertem miert kellen pusztulnotok a kormany szerint.! Kifejtenèd?
2018. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#31

Tudnál felsorolni olyan lakhatási vagy egyéb támogatást, ami gyermektelen párként megillet minket? Csak mert ingatlanhoz például immáron az utolsó támogatást is elvették, például.

Minden kedvezmény csak akkor jár, ha van az embernek n+1 gyereke. Mintha mi nem fizetnénk adót. :)

2018. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Friss hàzas adòkedvezmèny :)

Ami egy vicc egyebkent.

Nezd, en sem kaptam semmit fiatalon. De egyetertek abban hogy kell a segitseg fiataloknak, valami otthon tamogatas fèle. A fundamenta szerintem nem sokat èrt. Mondom ezeket ugy hogy gyerekes-csalados vagyok es bar orulok a csaladi adokedvezmenynek stb megis ugy tudom h ezek a penzugyinintezkedesek nem novelik a gyerekvallalasinkedvet.

2018. okt. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29

A friss házas adókedvezmény egy vicc, és nem lesz tőle könnyebben lakása az embernek. Én értem, hogy a nálunk idősebbek se kaptak segítséget, de ennyire nem is volt kilátástalan a helyzetük ingatlan-téren...

2018. okt. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!