Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a lakástakarék...

Most, hogy a lakástakarék állami támogatása megszűnik, marad még valami olyan állami támogatás, ami a fiatal, gyermektelen embereket támogatja?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a családokat támogatják orrba szájba...
2018. okt. 16. 19:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
Es az miert faj neked hogy az emberiseg egyik alaperteket a csaladokat tamogatjak? 20 evesen engem nem tamogatott senki de nem is vartam el. Dolgoztam es tanultam.
2018. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
Valóban undorító, hogy nem elég baj az a kényszerszingli férfiaknak, hogy a nők csillagászati elvárásai miatt nem lehet barátnőjük, feleségük, hanem ezen felül még a támogatásokat is megvonják tőlük. Olyan mintha azt üzenné a társadalom ezzel a kényszerszingliknek, hogy le vannak ejtve, mégis kit érdekelnek... Szánalmas!
2018. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Azt érzem, mintha bűntudatot akarnának kelteni az emberben azért, mert nem olyan adottságokkal született, ami a mai beképzelt magyar nőknek kell! Pedig ezek nagy részéről az ember NEM TEHET!
2018. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Konkrétan azért,mert a fiatal,gyermektelen csak adózik,még mások CSOK-ot kapnak,családi pótlékot,ingyen tankkönyvet,stb.


Közben otthon vannak GYEs-en 3 évig/gyerek,addig a gyerektelen dolgozik.


Ugye ez a lakáskassza támogatás nem volt kötve gyerekhez,semmihez.

2018. okt. 16. 20:15
 5/30 A kérdező kommentje:

Teljesen lényegtelen,hogy kényszerszingli vagy tudatosan szingli valaki.


Adót akkor is fizet,ellenben minden támogatást mások kapnak,olyanok,akik már így is az eltartott kategóriába esnek.

2018. okt. 16. 20:20
 6/30 anonim ***** válasza:
52%
Ja, a család értékes valóban, csak nem ebben az országban, mert itt csak a fidesz betanított rabszolgájának születik a gyerek. Menj ki külföldre, az maradt csak "támogatás". máshogy nem boldogul az átlagember, itthon legalábbis nem.
2018. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

"Kerdezo te csak irigy vagy. Tegyel le valamit az asztalra aztan dumalj bele."


Azok mit tettek le az asztalra,akik 10 milliót kaptak ingyen?

2018. okt. 16. 20:33
 8/30 anonim ***** válasza:
15%

"Közben otthon vannak GYEs-en 3 évig/gyerek,addig a gyerektelen dolgozik."


Aztán amíg te felneveled a gyereked, addig a támogatás és adókedvezmények sokszorosát költöd pl iskoláztatásra. Mig a gyermektelen csak magára költ.

2018. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
Mert 10-es, mire fel akkora nagy kunszt gyereket csinálni? Kell hozzá diploma vagy hasonló? Nehogy már még elvárás hogy én tokoljak azoknak akik lusták voltak kotont venni...
2018. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

"Mig a gyermektelen csak magára költ."


Aki meg többet keres,annak több pénze van.

Bezzeg az egykulcsos adó ellen lefogadom nincs kifogásod ezen logika alapján.


Akkor ha én kevesebbet keresek,nekem miért nem ad adókedvezményt az állam,mint annak,aki 3szor annyit keres?

2018. okt. 16. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!