Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti sem gondoltátok volna,...

Ti sem gondoltátok volna, hogy valaha vissza fogjátok sírni Gyurcsányt, és rá fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

Márpedig most ez a helyzet. Az egyetlen demokratikus erő ma Magyarországon, arról nem is beszélve, hogy az egyetlen. Mindenki más aki számított, visszavonult az ellenzékből, csak Gyurcsány maradt. Tehát a kör bezárult, vagy Orbán vagy Gyurcsány, nincs más alternatíva. Az ellenzéknek semmi más választása nincsen, mint Gyurcsány zászlója alatt egyesülni, különben esélytelen törpepártok maradnak amiknek az ég világon semmi hasznuk.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én 10-12 évvel ezelőtt soha nem gondoltam volna, hogy valaha is Gyurcsányra fogok szavazni, most meg ő az egyetlen EU párti, demokratikus politikus Magyarországon. Az egyetlen aki nem orosz, kínai és török (azaz kelet-párti), hanem egy fejlett, demokratikus, európai Magyarországot pártoló egyén, aki még mindig hisz a magyarságban és küzd az autokrácia ellen ami most van. Hisz abban, hogy a magyarok többek ennél, és jobbat érdemelnek. Ti is le vagytok döbbenve? Ti se hittétek volna, hogy a demokrácia szultánjára, Gyurcsány Ferencre fogtok szavazni a jövőben?



2018. okt. 17. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Én még most sem hiszem el, hogy van ilyen agyhalott. :)
2018. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Az a helyzet hogy Gyurcsányra fogok szavazni?? 😂😂😂 aztahétszentségit! Ezt még most sem hiszem el, de ha te mondod!
2018. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondoltam volna. És most sem gondolom.
2018. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%
A fideszeset megértem, hogy Gyurcsányoznak, de az ellenzékiek nagyon röhejesek:D
2018. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
99%
Szegény többi ellenzéki átlátja, hogy valójában Gyurcsány a legfőbb akadálya a hatalomra kerülésüknek, nem Orbán Viktor... Gyurcsány biológiai fegyverként pusztít a baloldalon, és nincs ellene szérum! :)
2018. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

"egy fejlett, demokratikus, európai Magyarországot pártoló egyén, aki még mindig hisz a magyarságban és küzd az autokrácia ellen ami most van. Hisz abban, hogy a magyarok többek ennél"


Amikor véresre verette az embereket azonosító szám nélküli rendőrökkel, kilövette a szemüket az már a magyarság pártolás része volt?

2018. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Már majdnem bevettem, de a demokrácia szultánjánál azért leesett. Nem rossz.
2018. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 árokpart ***** válasza:
11%
Ugyanígy vagyok vele. Pedig akkoriban szidtam én is és a fórumokon éltettem akik tüntettek ellene, meg vártam mikor bukik meg még a ciklusa előtt, de most már belátom, hogy rosszul tettem. Akárhogyan is de az átlagos, hétköznapi emberekkel messze nem volt annyira szociálisan érzéketlen mint ez a banda meg a szavazói akár megfigyelhető itt a fórumon is. Ha valaki bajban van akkor csak azt mondják, hogy vállalkozzál, vegyél saját önerőből lakást meg hasonlók. Igen valószínű, hogy Gyurcsányra fogok szavazni 2022-ben bár reméle m hamarabb.
2018. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

igaz nem olvastam el az alkérdést, de így is bátran ki merem jelenteni, hogy ilyen őstehetséggel milliókat kereshetsz!

téged akar majd minden politikus, hogy elvállald a mágiaügyi miniszterséget!

2018. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Azt a hétszázát! Én annyira nem gondoltam, hogy még most sem gondolom. Előbb szavaznék a kétfarkú kutyaütőkre, mint a hazudósra.
2018. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!