Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti sem gondoltátok volna,...

Ti sem gondoltátok volna, hogy valaha vissza fogjátok sírni Gyurcsányt, és rá fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

Márpedig most ez a helyzet. Az egyetlen demokratikus erő ma Magyarországon, arról nem is beszélve, hogy az egyetlen. Mindenki más aki számított, visszavonult az ellenzékből, csak Gyurcsány maradt. Tehát a kör bezárult, vagy Orbán vagy Gyurcsány, nincs más alternatíva. Az ellenzéknek semmi más választása nincsen, mint Gyurcsány zászlója alatt egyesülni, különben esélytelen törpepártok maradnak amiknek az ég világon semmi hasznuk.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én 10-12 évvel ezelőtt soha nem gondoltam volna, hogy valaha is Gyurcsányra fogok szavazni, most meg ő az egyetlen EU párti, demokratikus politikus Magyarországon. Az egyetlen aki nem orosz, kínai és török (azaz kelet-párti), hanem egy fejlett, demokratikus, európai Magyarországot pártoló egyén, aki még mindig hisz a magyarságban és küzd az autokrácia ellen ami most van. Hisz abban, hogy a magyarok többek ennél, és jobbat érdemelnek. Ti is le vagytok döbbenve? Ti se hittétek volna, hogy a demokrácia szultánjára, Gyurcsány Ferencre fogtok szavazni a jövőben?



2018. okt. 17. 16:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ti sem gondoltátok volna, hogy valaha vissza fogjátok sírni Gyurcsányt, és rá fogtok szavazni?"

Na ez az amit eddig se és ezután se fogok így gondolni.


"Márpedig most ez a helyzet."

Nem mondod!

2018. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%

Én se hittem volna hogy rá szavaznék. De annyira nem, hogy nem is fogok rá szavazni!

Komolyan, mennyire kell hülyének lenni ahhoz hogy ha valaminek a jelenlegi verziója nem tetszik, akkor, visszatérjen az ember egy olyan korábbi verzióhoz, ami már rég megbukott?

2018. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%
Először is nem vagyok se Fideszes, se DK-s. Nem tudom te hogyan élted meg azt az időszakot, amikor Gyurcsány volt hatalmon. Már rég nem lennénk, ha akkor nem váltják le a Viktátorra. De én soha többet nem fogok se Gyurcsány, se Orbán pártjára szavazni.
2018. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt szavazás? És lehetett Gyurcira szavazni? Hogy én erről miért nem tudtam?

Szerintem valami nagyon fontosat hagyhattam ki.

2018. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

Az a Gyurcsány aki viperás rendőrökkel verette össze a tüntető tömeget. És ezekből mind a mai napig senki se lett felelősségre vonva.

Azt tartod te demokratikusnak ? H keze lábad eltörik meg kilövik a szemed ?


Azt aki ilyet tesz a saját nemzetével minimum örökre száműzni kéne az ország területéről.

Szerencsére ez a kigyozó, cserépcsecsős elmeháborodott sosem kerül többé a hatalom közelébe.

2018. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%

Szűzanyám, dehogy sírom vissza ezt az alkoholista pojácát!

És nem! Nem fogok rászavazni!

Előbb szavazok egy Nevenincs pártra, Hufnágel Pistivel az élén, mint erre a horgas orrú bohócra, aki már levizsgázott és azóta is közröhej tárgya.

2018. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%
A hozzászólásokat olvasgtva úgy tűnik, nem valósult meg a propagandakérdés célja, de sebaj, talán lgközelebb...
2018. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%

"aki még mindig hisz a magyarságban"

Hogymi? Mert hitt ő valaha is a magyarságban?

2004.12.05.

2018. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Feri ne kérdezz többet. Égő vagy!
2018. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%
Mi az DK propagandisták lepték el a gyk-t? :O
2018. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!