Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az origo.hu kiírta az oktober...

Az origo.hu kiírta az oktober 23 -ròl szóló megemlékezéseket a címlapon az index.hu nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
Október,23

2018. okt. 20. 00:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Én feleslegesnek tartom ezeket a megemlékezéseket. Megemlékezünk rólunk 23-án és? Hősök voltak, példaképek, rendben. 24-én meg már nem is gondolunk rájuk. Na ezért most kapni fogok.
2018. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
rólunk=róluk
2018. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nem fogsz kapni miért kapnál most mi lényege lenne bármi bántásnak... így érzed libcsi vagy ennyi.. te dolgod én megemlékezek mert kegyetlen idők voltak.. lehet, hogy ha te is átélnéd 1x másképp gondolnál rá.. de lehet hogy csak kihasználnád és lopnál a káoszban...
2018. okt. 20. 18:02
 14/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem rég árulták el a hazát, ki tudja már hányadszor(sargentini)! Miért akarnának megemlékezni a hazafi hősökről.
2018. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha leközlik, akkor meg az lesz a baj, mert uszító módon sugalmazni fogják a tüntetni szábdékozóknak, hogy mikor és hova kell menni "rendbontani".

Megtapasztalva a kormánypárti észjárást, simán kinézek egy ilyet belőlük.

2018. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az indexen jelent meg képgaléria eddig még soha nem látott 56-os tartalmakkal, illetve több eseményt is szinte valós időben közvetítettek.


Ehhez képest az Origón megjelent egy olyan cikk a Fidesz eseményéről, amit Rákosi is megirigyelne, és 1-2 gyűlölködő cikk.


Azért ne vegyük egy kalap alá Magyarország egyik legszínvonalasabb hírportálját (tudom, lehetne jobb is, de jelenleg sajnos nincs jobb) és a legalja szennybúlvárt...

2018. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!