Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van és lesz az indexxel?

Mi van és lesz az indexxel?

Figyelt kérdés

Objektív válaszokra vagyok kiváncsi.


Azt vettem észre az elmúlt napokban hogy kisebb káosz alakult ki. Nálam ezzel a támogatósdival csak rossz pontot szereztek, lehet hogy kihátráltak az index mögül?


Elképzelhetőnek tartjátok hogy meg fog szűnni a közeljövőben vagy esetleg kormánypárti lap lesz belőle?



2018. okt. 3. 10:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Reméljük bebuknak.
2018. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%

Hogyan lehet objektív módon találgatni a jövőről? :)


Valószínűleg nincs elég pénz a libsi sztárújságírók extra magas gázsijára, így próbálják fenntartani a korábbi színvonalat koldulással.

2018. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Itt bőven részletezve van, miért és mire kell a pénz.


Az Indexre már évek óta fáj a foga a Fidesznek de az, hogy 3 nap több mint 40 millió támogatást kaptak, bizonyítja hogy az embereknek fontos ez a médium, és ha kell az utcára megyünk, de akkor sem fogunk propaganda szennylapot olvasni!

2018. okt. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

"akkor sem fogunk propaganda szennylapot olvasni!"

Na ezzel én is így vagyok, ezért nem olvasom az indext sem!

2018. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

"Az Indexben dolgozó újságírók csak az olvasóknak írnak. Nem szeretnénk, ha bármely politikai erő vagy piaci szereplő érdekeit is figyelembe kellene vennünk, amikor tényfeltáró cikkeket"


Ekkorát hazudni :D


"de akkor sem fogunk propaganda szennylapot olvasni!"


Akkor minek olvasod az indexet?

2018. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Csődben fog menni és Fideszé lesz.
2018. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

"Na ezzel én is így vagyok, ezért nem olvasom az indext sem!"


Amit eddig az Index lehozott annak igenis volt valós alapja. Ugyanígy az RTL klub is.

Cenzúra nélkül megírják ami történik pártoktól függetlenül.

Ezzel szemben az origó és társai miről írnak?

2018. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

"Amit eddig az Index lehozott annak igenis volt valós alapja. Ugyanígy az RTL klub is.


Cenzúra nélkül megírják ami történik pártoktól függetlenül."


Persze :D

2018. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
Inkább azon gondolkozzon el mindenki miként tudott mára hitelesebb médium lenni az Index, mint a közszolgálati tvnk. Ez az ország igazi szégyene, Orbánban lenne minimális emberség már ezért lemondana a francba és saját maga kérné, hogy örök életre tiltsák el a politikától, még szavazni se szavazhasson.
2018. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Remélem nem lesz az Index is a kormány propaganda szennylapja. De ahogy látom sok hülye erre vágyik.
2018. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!