Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene végre pár napra...

Nem kellene végre pár napra kitiltani az autókat a fővárosból (is), hogy javuljon a levegő minősége? Lehet menni tömegközlekedéssel vagy kerékpárral is.

Figyelt kérdés
2018. okt. 20. 19:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%

magyar parasztnak kell a 20 éves füstös "fószfágen"


ez jár neki! na meg a pofája...


mint Hofi mondaná :D

2018. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%

Jó, csak családos emberek nem egy szál veknit vesznek a madaras Tescoban, hogy rácsíptessék a bicikli csomagtartójára.


Jó, tudom, enni se együnk.

2018. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
45%
Pár napra téged is kitilthatnának a gyakoriról.
2018. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

"A válaszíró 27%-ban hasznos válaszokat ad."


Ezek alapján neked sincs túl sok értelme, hogy itt legyél. Sokat nem vesztene sem a gyakorikérdések, sem az emberiség, ha eltűnnél. Peace.

2018. okt. 20. 20:04
 5/27 anonim ***** válasza:
36%
te vagy az Puzsér?
2018. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%

Az autóellenesség egy újkori sötétzöld luddita marhaság.


A levegő minősége nem a kocsik miatt rossz,hanem mert a sok "okos" műanyagot, gumit, ruhát tüzel.


Bocsi, de én nem fogok sem tömegközlekedéssel járni, sem drótszamárral.

A tömegközlekedés piszkos, összepisilt járművek, "gyanús" foltok az ülésen, kisebbségek.....bocs nem.Másrészt, miért járjak tömegközlekedéssel, ha telik autóra, nem vagyok csóró.


A kerékpár meg nem opció.

A baj vele,hogy télen ráfagysz, nyáron ráolvadsz.

2018. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Én szívesen járnék biciklivel. Kérlek építtess nekem bicikliutat, mert nem vagyok hajlandó az autók között biciklizni! Sem pedig a járdán a gyalogosokat zavarva, meg amúgy se lenne értelme 8-al tötymörögni az embereket előzgetve a járdán, akkor ennyi erővel már mehetsz gyalog is..
2018. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%

Imádom az ilyen arcokat mint az 51%-os, ez az én nem járok se busszal se biciklivel, de azért frankón megmondom, hogy miért rossz. :-DDDD

Ez tipikusan az a tag, aki nem látott egy filmet, nem olvasott egy könyvet, de megmondja, hogy ilyen szar olyan szar.

Bocs tudom, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak mindig jót szórakozok az ilyen embereken.

2018. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%

Kedves 8#


Nekem sem volt mindig jogsim és autóm, diákkoromban tömegközlekedtem és mindig utáltam.


Sok év szopás után, megérdemlem az autót és az egyéni közlekedés kényelmét.

2018. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

azért nem járok biciklivel mert orbán "rejtett tartaléka" és szavazóbázisa lenyúlná


és meg nem szeretném még ezzel is támogatni a fővajdát és kiterjed rokonságát

2018. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!