Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez egy újabb merénylet Budapes...

Ez egy újabb merénylet Budapest ellen?

Figyelt kérdés
gondolom mindenki észrevette , hogy egy ideje a repülők útvonala megváltozott és méginkább a vàros fölött zugnak el.mi ennek az oka? a médiában is kuss van arról , hogy új légútvonalak nyíltak volna Bp. fölött.

2016. nov. 27. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
miért lenne ez merénylet? ha nem tetszik, költözz tanyára, ott még busz sincs.
2016. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy észre vettem, hogy szinte minden héten durran felettünk 1-1 vadászgép.
2016. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
A vadászgépek hadgyakorlat miatt járnak sűrűbben. A normál gépek nem tudom. Magyarországon nincsenek kijelölt légiutak, a repülőgépek arra mennek ( egyenesen ) amerre a leggyorsabb, így lehet hogy új járatok indultak két helyszín között és arra a leggyorsabb.
2016. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%
Már csak az a kérdés, hogy ki az a merénylő, aki képes a szelet megfordítani. Nyilván nem tudod, de a repülőknek lehetőleg a széllel szemben kell leszállniuk (fizika, nem hiszem, hogy lenne értelme belemenni a miértjébe).
2016. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Én olyan 3 év óta tapasztalom, hogy jóval alacsonyabban szállnak a repülők.


Talán jobb az üzemanyagfelhasználás vagy túl sok a repülő és csak így férnek el biztonságosan?

2016. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szórják rád a kemtrélt a sorosbérenc migránshippilluminátik.
2016. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

"migránshippilluminátik"


Látom, sokan még nem hagyják abba a migránsozást, amikor nem a migránsokról van szó.

2016. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!