Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy valaki aktuális politikai hovatartozás alapján választ párt magának?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nőt, hónapokig találkozgattunk, nem mondtuk ki, "hivatalosan", hogy járunk, de kvázi már így volt.

Ő Fidesz ellenes aktivista, én pedig a Fideszre szavaztam, nem gondoltam, hogy ez akkora ügy, hogy feltétlenül szólnom kellett volna neki. Sőt még támogattam is az aktivista munkájában.

Nem vagyok elvetemült Fidesz hívő, szerelmes vagyok belé, nyilván támogatom abban, amit csinálni akar, még akkor is támogatom, ha nem értek egyet vele. Ne értsetek félre, nem titkoltam a véleményem arról soha, hogy mit gondolok az adott ügyekről, pusztán nem mondtam ki egyszer sem, hogy Fideszre szavaztam.

Viszont valahogy egy jelentéktelen beszélgetés során feljött és nagyon kiakadt rajta. Úgy reagált, mintha legalább megcsaltam volna vagy ilyesmi.

Nem értem a reakcióját, én elfogadom a politikai véleményét, nem értem, hogy milyen kéne egyeznie a véleményünknek.

Szerelmes vagyok belé, mondtam neki, hogy én nem akarom, hogy a hülye politika közénk álljon, nem ér annyit ez az egész baromság szerintem. Mondtam, hogy ha tehetném esküszöm még a szavazatom is visszaszívnám, inkább nem mennék el szavazni, nekem nem ér ennyit egyik párt sem.. De azt mondta, hogy ezt már nem lehet visszacsinálni, és azóta nagyon távolságtartó.


Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek igaza van, én reagálom le rosszul?

Szólnom kellett volna a politikai "hovatartozásomról", tényleg ilyen fontos ez egy párkapcsolatban?

Mit gondoltok erről?


Tudom ez már nem politikai kérdés, de szerintetek van esélye, hogy idővel megenyhül? :(



2018. okt. 22. 15:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd az ilyen idiótát a fenébe.
2018. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%

Hát én sem élnék szívesen egy Fideszessel.

Elég belőlük 2,5 millió,nem kell az életembe is...

2018. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Ez teljesen beteg dolog, az illető nem normális. Lépj tovább, hagyd.
2018. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Az biztos, hogy normális ember ilyet nem csinál... Nem is értem, ez már egyenesen szektás gondolkodás.
2018. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy ki melyik politikai oldalt/pártot támogatja sokat elmond róla.


A baj nálatok abból lett, hogy ez nem hamarabb bukott ki, ezt az elején le kellett volna tisztázni.


Ennél sokkal kisebb dolgokon is láttam már párokat szétmenni.

2018. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

haha, ilyen egyszer velem is előfordult.

igaz ott én dobtam a csajt mikor kiderült hogy dk-s.

mondjuk már az elején is furcsa volt kicsit, utólag nem akarom fikázni mert nem szép dolog, de amolyan tipikus panel proli volt így visszagondolva.

végül is minden klappolt köztünk, csak mikor már közelebb kerültünk egymáshoz "kimutatta a foga fehérjét"

nekem még azzal se lett volna problémám, hogy GYF rajongó, viszont az hogy rendszeresen próbált meggyőzni milyen jó is a dk, és nyomta ezt a süket politikai maszlagot aminek se füle se farka...na ott döntöttem el hogy nekem ehhez nincs már türelmem.

komolyan úgy viselkedett mint valami szektás.

2018. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

#5 nem kötekedésből, de hogyan kéne ezt politikai hovatartozást tisztázni egy alakuló kapcsolatnál?

az első randinál - Szia! Laci vagyok és Fideszes!

vagy hogy?

akik kedvelik egymást, és érzik hogy jól meglennének együtt, nem hinném hogy a politikai nézetek miatt kéne együtt maradniuk vagy szétmenniük.

pont azért hagytam még az elején a dk-s csajt mert egyszerűen nem volt képes alapállásba tenni magát, folyamatosan csak nyomta és nyomta a süket szöveget hogy miért szavazzak a dk-ra.

pedig tényleg leszarom, ki kivel szimpatizál ha normális kereteken belül teszi mindezt.

nem hinném hogy egy kapcsolatnak a mozgatórugója a politika lenne, aki eleve nem képest ezt elfogadni azt jobb minél hamarabb ignorálni, mert rettenetesen beszűkült az agya.

2018. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
6-7! ha már az elején láttad, hogy ennyire központi szerepet játszik nála a politika, akkor nem kellett volna erőltetni a dolgot. Meglepő, de a nők ha aktívan politizálnak sokszor szélsőségesebbek tudnak lenni a férfiaknál is pártok iránti rajongásban.
2018. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
Az összes aktivista naiv idióta. Kerüld őket!
2018. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Annyiban nem mindegy a politikai hovatartozás, hoyg ez egyben világképet is jelent. Pl. nem szívesen lennék együtt egy olyan emberrel, aki utálja a sötétkéket és ezt folyton hangoztatja, holott én is sötétkék vagyok.
2018. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!