Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A betelepitesi kvóta értelmébe...

A betelepitesi kvóta értelmében Magyarországnak hány migraánst kell/kellett volna befogadni vagy hány %-ot?

Figyelt kérdés
Hivatalos információt keresek nem pedig propaganda által elmondott arányt. Egyetemi referátumhoz szükséges

2018. okt. 24. 16:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%

a ballib propaganda 1300-at szajkóz (hozzáteszem semmi hivatalos infójuk nincs mennyi lenne a vége) a kormány propaganda meg korlátlant.


"Hivatalos információt keresek nem pedig propaganda által elmondott arányt. Egyetemi referátumhoz szükséges"


szép próbálkozás egy burkolt provokatív kérdéshez.

2018. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

"Ebben mégis mi a propaganda? Ezek tények."

XDDDD


Befogadni egyet se. Az ide küldöttek menedékkérelmét a magyar szabályok alapján kellett volna elbírálni, és azután döntöttek volna a további sorsukról. Viszont, akik ezen megbuknak, azokra EU-ból való kitiltás vár. Szó sincs arról, hogy csak látatlanba idetelepítenek x migránst.

Amúgy meg jóideje volt már arról az 1300 főről szó. Hol van az azóta vizionált korlátlan horda? Még a számokon se emeltek. :D

2018. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

Nyugat-Európa teli van migránsokkal akiknek minden kérelmüket elutasították, mégsem tudnak megszabadulni tőlük.


Az 1300 meg már tényleg rég lejárt lemez volt év elején is:


"Bizonyos számítások szerint a Magyarországra a 2017-es adatok alapján akár évi tízezer migránst kellene betelepíteni, de az EU-ba belépő migránsok számának növekedésével ez a kvóta folyamatosan nőne."


[link]

2018. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es! Azert tettem fel a kerdest, mert nem talaltam semmi hivatalos információt az altalam elkesziteni kivant referatumhoz a kvota temajaban es gondoltam vannak itt nalam jartasabb emberek a temaban. Hogy milyen egyetemre jarok? Olyanra ahol nem a probalkozast ertekelik, nem azt amit 1-2 ember mondogat es en leirom holott semmi valosagalapja, hanem ha hivatalos informaciokat adok tovabb, amik tények. De nem fogok en neked magyarazkodni, legyen annyi oromod, hogy vakon kritizalsz masokat.
2018. okt. 24. 18:37
 15/27 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es! Leirnad nekem kerlek, hogy miert burkolt es provokativ a kerdesem?
2018. okt. 24. 18:37
 16/27 anonim ***** válasza:
48%

Azért provokatív, mert ha nem azt írák amit hallani akarsz, akkor propagandázol.

Minden más esetben persze csendbe maradsz és elfogadod HIVATALOS válasznak :)

2018. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
9%

itt azt kellene felfogni,kedves OP:


hogy ez valszeg majd ugy fog kinezni,hogy lesz egy tobbe kevesbe allando % arany,amennyit bekell fogadni eves szinten.


na most ugye jol hangzik,egy evben csak 1%ot mondjuk.


mi az,ugye?


csak ugye ha egy ev alatt meg bejon 3 milka,abbol mindjart nemolyan jol hangzik,meg 1% sem.


es a legfontosabb ,amit nem lehet elegszer ide a felrebeszelo tomegnek elmondani:


ha egyszer kozpontositva lesz a menekult segilyke,gyengebbek kedveert (NEM A MAGYAR ADOFIZETOI LOVEBOL,HANEM A KOZOS EU KASSZABOL menne a kozponti segely)


akkor a nyilt ukran sztyeppen,telviz idejen is lehetne fogadni tonnaszamra bevandorlokat,mivel nem az lesz,hogy a kongoi Adjungu eldonti,hogy Norvegiaba megy x biztonsagos orszagon keresztul,mert ott a legjobb a segilyke,hanem egyszeruen kenyszeriteni fogjak,hogy csak ott kapja majd a penzt ahova befogadtak a kvota alapjan.

2018. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
16-os,ez nem igaz! A kerdest ugy tettem fel, hogy mennyit kell/kellett volna befogadni. Erre kaptam egy olyan valaszt ami nem a kerdesre valaszol, ezert irtam azt, hogy nem pronagandara vagyok kivancsi
2018. okt. 24. 18:56
 19/27 anonim ***** válasza:
11%

AZ első válasz Soros propaganda szöveg, az nem zavart :)

Melyik egyetemre jársz? CEU vagy ELTE? :)

2018. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
De a kerdesre valaszol. Ertetlen vagy? Es se nem CEU se ELTE
2018. okt. 24. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!