Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak pontosan...

Orbán Viktornak pontosan milyen pszichológiai betegsége van?

Figyelt kérdés

2018. okt. 26. 12:12
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
46%

"Te orvos vagy vagy valami hasonló ?" Ez jó válasz.


Mellesleg szerintem amire te gondolsz az pszichiátriai nem pszichológiai. Mellesleg szerintem ezt talán csak az Orbán Viktor ellenesek találták ki többek között néhány furcsa mozdulataiból, amiket stressz miatt csinált.

2018. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
32%
# 30 érdekes, hogy az egész világ egyetért velünk (Trump, Putyin, Erdogan, Visegrádi 4, Lengyelek, Olaszok), ti balosok vagytok kisebbségben a véleményetekkel. Nem furcsa egy kicsit?
2018. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Nem nyert volna, a választás el lett csalva, mégpedig minden lehetséges módon, ahogy csak lehetett. Ez a szomorú igazság, majd rájöttök
2018. okt. 26. 15:37
 34/58 A kérdező kommentje:
"Trump, Putyin, Erdogan, Visegrádi 4, Lengyelek, Olaszok" most komolyan nevettetni akarsz? Rég nevettem ekkorát! Már megérte kitenni a kérdést. Aranyos vagy, sajnállak.
2018. okt. 26. 15:45
 35/58 anonim ***** válasza:
15%

"Nem nyert volna, a választás el lett csalva, mégpedig minden lehetséges módon, ahogy csak lehetett"


ehh, menekülünk a süllyedő hajóról?

ezt a választási csalás kártyát már csak a legvégső esetben szokás bedobni.

talán azért mert akik ezt állítják maguk is tisztában vannak vele hogy hülyeséget beszélnek.

de azért biztos ad némi lelki megnyugvást egy kis Orbánozás, 2 fasisztázás, meg 3 diktátorozás között.

2018. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
35%

Izraelt kifelejtettem.

Nevetgélj csak. Jó szórakozást kicsi helikopter ;-)

2018. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
53%
51% ! nevetséges és szánalmas ahogy véded ezt a szánalmas alakot (orbánt) és a mégszánalmasabb politikáját.
2018. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
55%

A választási csalások sorozata meg sajnos megtörtént, ez nagyon aggasztó a többi fideszes mocsok közepette.

Ilyen sunyi csaló tolvaj banda még nem uralkodott ezen az országon mióta az eszem tudom, pedig nemvagyok már tini.

2018. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
19%

64%-os nem tini, egyáltalán nem Orbánt akarja védeni, csupán csak kifigurázza a kérdező ostobaságát.

de hát beszélhetek feleslegesen, előbb az Orbán fóbiát kéne kikezelni hogy megértsétek a szarkazmust.

2018. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem fóbia, sokkal inkább éleslátás, a tények valódi környezetben való értékelése, hogy ez rossz fényt vet Orbánra meg rátok az nem a mi bajunk.
2018. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!