Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak tényleg van...

Orbán Viktornak tényleg van lakáshitele még?

Figyelt kérdés
Vagyon nyilatkozatába ezt irta. De Ráhelnek azért telik 12 milliós órára.
2018. szept. 26. 08:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
Hol az összefüggés? Nekem is van lakáshitelem és a tavaly vettem új kocsit.
2018. szept. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%
Az összefüggés ott van, hogy nem túl "életszerű" a dolog. Ha én milliárdos vagyok akinek 2-3millió forint az zsebpénz akkor nem hagyom, hogy apám bankhitellel nyüglődjön. Dehát mások vagyunk, másképp nevelkedtünk.
2018. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem valószínű, hogy az apja vette egy felnőtt, férjezett dolgozó nőnek azt az órát (én inkább a férjre tippelnék), így valóban semmi összefüggés a két dolog között.
2018. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy nem éri meg neki kifizetni. Nekem is van két hitelem is, havi 80 rugó összesen. Ha muszáj lenne, ma ki tudnám fizetni, de veszítenék rajta. Kívárom míg szépen leketyeg.
2018. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Valamit nem értetek. Akinek tényleg van pénze, annak majd mindnek van hitele is.
2018. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem olyan bonyolult ez. Amikor lakást vesznek, sokaknak nincs annyi pénze, hiába keresnek jól. Aztán azt általában nem lehet előtörleszteni, vagy nem éri meg.
2018. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Miert ne lehetne ? Hisz lefizeted neki :-)
2018. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%

"nem hagyom, hogy apám bankhitellel nyüglődjön."


Miből gondolod, hogy nyűglődik vele? Szerintem simán fizeti, akár a saját fizetéséből is. Hát még a többiből. A népnek meg kell a "szegény sors".

2018. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván egyből tudna végtörleszteni, ha akarna, de nem éri meg. Egyfelől jól mutat, hogy ő milyen szegény, másfelől meg ha jól tudom, elég kedvező hitelt kapott, volt is ebből botrány.

A törlesztés amúgy is csak akkor éri meg, ha a THM-nél nagyobb bevételre tesz szert a nem befizetett pénzből. Amúgy neki mindegy is, az ő valódi vagyonához, jövedelméhez képest a thm még ha átlagos is, elenyésző, meg se érzi annak terhét.

2018. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Összes politikus vagyonnyilatkozata publikus. 2018-as szerint a 2002-ben felvett 20 milliós jelzáloghitel fennálló része 4 184 703 Ft.
2018. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!