Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér is hasonló pszichológia...

Puzsér is hasonló pszichológiai gondokkal küszködik mint Orbán? Puzsér is csak előre megírt szövegeket tud felolvasni, pont mint Orbán.

Figyelt kérdés
Állítólag ez már pszichológiai esetnek számít.
2018. okt. 26. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

igen


most pedig vedd be a gyógyszereket és feküdj le aludni

2018. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Csak előre mégírt szöveget persze. Csávó 4 órán keresztül képes megállás nélkül összefüggően beszélni gond nélkül. Az, hogy egy két rendezvényen használt ő is papírost a beszédéhez nem egyenlő azzal, amit te írtál. De ezt nyilvánvalóam te is tudod és csak provokálni akarsz.
2018. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Én úgy tudom, hogy Puzsér elismeri, hogy van gond a fejében és gyógyszert is szed.
2018. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
És? Manapság már mindenkinek van gond a fejében. Egyetlen különbség az, hogy ti nem ismeritek el meg esetleg ti nem jártok kezelésre. Primitív, tudatlan dolog ezért valakit megbélyegezni.
2018. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Pánikrohamai voltak régen, egyébként meg kérdező ha ekkora sztár vagy akkor állj ki te is nagy tömeg elé és dumálj papír nélkül.
2018. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Vagy csak ugyanúgy jogász.
2018. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ha ennyire elfogadott, hogy Puzsérnak is vannak pszichológiai gondjai akkor mivel különb például Orbánnál a papírról való felolvasásban ?

Vagy szerintetek csak az olvashat fel papírról aki nektek szimpatikus, mindenki más meg mehet a diliházba mert pszichológiai eset?

Érdekes, nekem ez egyáltalán nem tűnik túl liberálisnak.

2018. okt. 26. 15:17
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

Itt a papír nélkül dumáló "sztár":


https://www.youtube.com/watch?v=D2KQ0bw5k2c


:D

2018. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Én egyszer se hoztam fel az életben Orbán ellen azt, hogy ha papírról olvasott. Amúgy meg felejtsd már ezt a többesszámozást meg libsizést mert én nem valami szekta vagy klubb nevében írok, hanem csak a saját magam nevében.


Jó lenne ha Vityával az lenne az egyetlen gond, hogy lapról olvas meg néha kezelik valamivel. Ne viccelj már.

2018. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ide válaszolnék a privátra, talán mást is érdekelhet:


"Tisztelt levéliró, hát akkor álljon ki Ön számtalan ember elé, s tartson hosszú beszédet felolvasás nélkül! Kiváncsi leszek rá, hogy mennyire fog az sikerülni.

Arról nem is beszélve, hogy minden egyes mondatot százszor át kell gondolni, mert vannak olyanok, akik a kákán is csomót találnak, mint pld. Ön. Ezért nincs békesség ebben az országban, mert ahelyett, hogy összefognánk, s azon gondolkodnánk, hogy miként lehetne ennek az országnak sz ügyét még elöbbre vinni, mindenki mindenkit kritizál, mert nem tudnak nyugton maradni. Még csak véletlenül sem hajlandóak az elért eredményeket elismerni. Szomorú!!!"



Nem csak itt, nem csak nekem mondták, egy csomó helyen olvastam hogy "állj ki te ennyi ember elé nem előre megírt szöveggel"

Én sose mondtam, hogy ez probléma lenne.

Csupán arra próbálok rávilágítani hogy az ilyen demagóg elméleteknek semmi értelme, hogy ha valaki papírról olvas fel egy előre megírt szöveget, akkor az miért számítana pszichológiai esetnek?

Tudom hogy ez simán az Orbán fóbiások újabba karakter gyilkossága, vagy annak a kísérlete lenne.

Puzsér az 56-os beszédét majdhogynem makogva olvasta fel az teljesen elfogadott. Orbán ugyan ezen a napon szintén előre megírt szöveget olvasott fel, viszont csakis azért mert ő pszichológiailag labilis.

Remélem így már érthető, hogy mire akarok kilyukadni.

Az emberi ostobaság valóban határtalan ebben az országban, és ebben igazat adok a privát írójának hogy azért nincs békesség mert az emberek egymás utálatában és gyűlölködésében lelik az örömüket.

2018. okt. 26. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!