Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is örül, hogy a Momentum...

Más is örül, hogy a Momentum tüntet a CEU-ért?

Figyelt kérdés

Tök jó, igaz az LTP esetén vagy a tandíj stb esetén kussoltak, de Soros Gyuri bácsi egyeteme, na hát az nagyon fontos ám.

Minden más le van szarva.


2018. okt. 26. 18:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%

Tehát: Szerinted az, ha egy kormány minden ok nélkül konkrétan elzavar, ellehetetlenít egy neves, nemzetközileg elismert egyetemet Magyarországról, az teljesen rendben van, ez egy érthető, sőt támogatandó lépés.


Ha ez tényleg így van, akkor attól tartok hogy nem nagyon jártál egyetemnek még a közelében sem, ami nem feltétlenül baj, de a butaságodat és a tudásellenességedet ne tedd közzé. Köszi.

Értem, mivel van bajod, de te is ugyanolyan aljadék módon sorosozol érvek nélkül, mint a tisztelt vezetőink. Nem így kéne elkezdeni.

2018. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
mi az a momentum?
2018. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%

Bírom ezt egyébként, még a maguk által ellenzékinek titulált emberkék is azt szidják leginkább, aki legalább- akármilyen módon is-, de tesz valamit a kormány ámokfutása ellen. Lehet hogy nem lesz ettől jobb, és nem érnek el vele semmit, de a tőlük telhetőt legalább megteszik- most éppen ebben az ügyben.


Ha te tudsz ennél szebbet és ennél jobbat, de főleg hatékonyabbat, akkor hallgatunk, aztán ha tényleg érdemes, akkor támogatunk.


Ne azokat ekézzük már, akik legalább kimennek oda, baasszus, ez a lehető legrosszabb, amit csak tehetsz.

2018. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

1.


Tehát:Nagyon szépen kiforgattad azt, amit írtam.


2.


Álszent bohócok gyülekezete, LMP 2.

2018. okt. 26. 19:17
 5/28 A kérdező kommentje:

3.


Szerintem van nagyobb probléma is ebben az országban, mint a CEU.

Sokan azt se tudták mi ez, én is csak néztem, aztán mondta valaki, hogy ja a CEU?

Közép Európai Egyetem. Így már beugrott, hogy annak idején a Felvi keresőjében talán láttam.

Viszont még mindig leszarom, főleg, hogy itt a tandíj.

Témán belüli, jóval nagyobb volumenű ügy.

A Momentum meg leszarja.

Tipikus patkány banda.

2018. okt. 26. 19:20
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

#1 sose volt neves, és sose volt nemzetközileg elismert a CEU.

nyugat EU-ban azt se tudták, hogy létezik ez az intézmény, még a média fel nem kapta.

mellesleg ez az egész hajcihő pont arra jó, hogy megint beszéljenek a CEU-ról, olyan rég volt már a sajtóban.

na meg egy mártírkodás sose árt ha figyelemre van szükség.

2018. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem leszarja, egyszerűen nincs lehetősége minden ilyen húzásra tüntetést szervezni. Nem támogatom a Momentumot, de nem gondolom hogy őket kéne hibáztatni azért, mert x döntés ellen tüntetnek, vagy éppen y mellett, de x2-re már nem jut kapacitás/idő/pénz. Nincs akkora népszerűségük, hogy hetente tüntessenek, ahhoz összefogás kéne.

És most érkeztünk el a legnagyobb gondhoz, amit viszont remekül megfogtál: ha legtöbbször azt mondjuk, hogy ezért most ne tüntessünk, mert éppen kellemetlenül fúj a hideg északi szél, vagy éppen van ennél nagyobb probléma is, akkor tényleg semmi nem fog történni. Ezt használja ki Orbán, ezért fokozatos lépésekkel operál, a társadalomnak mindig csak egy-egy rétegét érintik ezek a lépések, amelyek önmagában nem fognak százezres, de még tízezres tüntetéseket sem eredményezni. Meg kéne tanulni kiállni más ügyéért is, akkor is ha csak közvetetten vagyunk érintettek és nem csak akkor szembesülni pl. az egészségügy mára rettentően tragikussá vált helyzetével, amikor közvetlenül, esetleg saját bőrünkön tapasztaljuk azt.

Ha idáig nem jutunk el, akkor Orbánnak tényleg reális az a kijelentése, hogy most 2030-ig tervez.


Hát sajnos tervezhet is, mert itt igazi összefogás nem nagyon lesz, és ezt ez a kérdés is rettentő jól alátámasztja.

Mert utoljára az internetadó ellen volt igazi tüntetés, és láss csodát, eredménye is lett. Lenne itt egy járható út, ami ott van mindenki előtt, de félnek elindulni rajta.


Akkor viszont sajnos megérdemeljük ami van. Ennyi.

2018. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Nem leszarja, egyszerűen nincs lehetősége minden ilyen húzásra tüntetést szervezni"


Van 1000 forintod.

Mit veszel?

Ennivalót vagy cigit? :)

2018. okt. 26. 19:41
 9/28 anonim ***** válasza:
23%

"Szerintem van nagyobb probléma is ebben az országban, mint a CEU."


Hadd találjam ki...

"Migráns hullám" :D

2018. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 tgt ***** válasza:
42%
6-os: A CEU nemzetközileg elismert egyetem. Európában ismerik és sokra tartják. Az, hogy te nem ismerted korábban, és csak akkor hallottál róla először, mikor a Fidesz elkezdett packázni vele, nem a CEU hibája. És az sem a CEU hibája, hogy kénytelen elköltözni. Mi mást tehetne, ha hiába teljesítette minden törvényi kötelezettségét, a kormány képtelen aláírni a működési engedélyét?
2018. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!