Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a videóról? (én csináltam)

2014. okt. 1. 20:43
1 2
 1/14 Pendulum92 ***** válasza:
Nem tudom hány ilyen videó van, de alapból jó ötlet bemutatni a halakat, mondjuk egy kezdő sokat tanulhat, még is mit kéne tartani. Viszont, saját, jó minőségű képek sokat dobnának rajta, mert 1-2 kép minősége teljes képernyőn bántotta a szememet.
2014. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
10/?-t adnál rá?Nem bántasz meg,bármennyit adhatsz.
2014. okt. 1. 22:11
 3/14 ildikolszo válasza:
Szerintem keves efektet es szint tegyel bele, a halak maguk is eleg szinesek. A neveket szerintem alulra tedd es adj nekik egy kis hatteret, mert alig latszanak a fekete betuk. Valamint az elejere az atlathatosag kedveert en tennek egy kis tetszetos "tartalomjegyzeket". Ha nagyon kotekedni akarnek fiu es lany halakat mutogatnek egyszerre nem pedig csak az egyik nemet. :) De amugy az alapelgondolas nagyon jo. Nem talaltal esetleg a zenenek olyat ami vizes effektet tartalmaz ?
2014. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még csak olyan próbaszerű videó volt,tegnap kezdtem el gyakorolni a movie makerrel,ez az első videóm.Ahhoz képest milyen lett?
2014. okt. 1. 23:23
 5/14 ildikolszo válasza:
Elsore jo, de csinalj jobbat :) ! Sokkal jobbat ! :)
2014. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ildikolszo válasza:
es hagyd latszani a halakat kicsit ! Meg meg se csodaltam oket maris jon egy effekt es lesopri oket :(
2014. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak azért jönnek ilyen gyorsan egymás után,mert azt gondoltam,ha lassabban jönnének,akkor unalmas volna.
2014. okt. 2. 06:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ezüst molly helyett velifériát raktál fel, cseréld le a képet. :)
2014. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az aranyhalas kép nagyon találó! min 200 liter :)
2014. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Platypus ***** válasza:
Bocs hogy negatív vagyok, de ez a videó pontosan úgy néz ki, mintha rászabadultál volna egy szerkesztő programra amit alig ismersz. A feliratok a képernyő közepén vannak, ahogyan a halak is. Az idő felében takarja a felirat a képeket. Nyugodtan lehetett volna az alsó harmadba rakni a szöveget. Tele van elírással, nem vagy következetes a nevekkel, van ahol az utolsó betű másik sorba került. A fekete szöveg néhol rálóg a fekete háttérre. A képeket nem ártott volna egységesebben válogatni vagy utólag arra szerkeszteni, gondolok itt oldalarányra vagy a keretekre. A puccos áttűnési effektek meg csak még jobban kihangsúlyozzák az esetlenséget. Dicséretes, hogy próbálkozol, de ez nagyon zsenge lett. Első próbálkozásnak nem rossz, de még nagyon sokat kell gyakorolnod, hogy az eredmény azoknak is értékelhető legyen, akiknek szól.
2014. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!