Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért "baloldali" érdekeltségű...

Miért "baloldali" érdekeltségű az egészségügyben taunló ismerőseim zöme?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt megfigyeltem, hogy az ismerőseim és barátaim nagy része, aki gyógyszerésznek és orvosnak tanul általban baloldali politikai irányzatokkal szimpatizál. Lehetséges, hogy csak így hozta a sors!?

Preferálnám az olyan válaszokat, ahol a felhozott "tényt" dátummal és esetleg más adatokkal is ellátná.

Nem szeretnék utálatot kelteni a válasz szekcióban, válaszára kérem figyeljen oda.



2018. okt. 28. 14:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%

"Én DK szimpatizáns vagyok, és nem az egészségügyben dolgozok."


És ez hol cáfolja azt, hogy kérdező szerint az egészségügyisek balosok? Még ha az ellenkezőjét írtad volna, hogy "én az egészségügyben dolgozom és nem vagyok balos..."

2018. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Kedves #10,


Sok személytől hallottam már az Önhöz hasonló állítást. Én konkrétumokat szeretnék olvasni/hallani, azért is tettem fel a kérdést.

2018. okt. 28. 16:05
 13/26 anonim ***** válasza:
84%

Drága kérdező, az interneten NEM MAGÁZÓDUNK! Az itt sértés, azt jelzed vele, hogy nem tekinted egyenrangú félnek a másikat.


Inkább küldj el anyámba, de ne magázz!


amúgy meg valami olyat akarsz, ami lehetetlen szerinted vannak pártpreferencia felmérések szakmákra lebontva? Azért ne viccelődj már. Iskolai végzettségre néha-néha vannak, de szakmákra soha.

Amit a 10-es írt az élettapasztalat, ha rosszul működik az egészségügy, rosszak a fizetések, kevés a műszer stb. és történetesen az egészségügyet a mindenkori kormány felügyeli, akkor az EÜ-ben dolgozók bizony a mindenkori kormánypártot fogják okolni. Azért ehhez nem kellene politológus diploma, hogy rádöbbenj.

2018. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt ki fogja bevallani hivatalos keretek között te ökör?!

Mérni se fogják, mert csak a cirkusz lenne belőle.

2018. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%

"Az egészségügyben dolgozók 99%-a utálja a cigányokat, hajléktalanokat, drogosokat, mint a szart, szal nehéz elhinnem, hogy balosak lennének."


WOW tehát a baloldali ismérve, hogy szereti a cigányokat, drogosokat, hajléktalanokat, aki ezeket nem szereti az bizony csak fideszes lehet...te belőled se lesz Török Gábor hallod.

Nem a baloldalik ismérve az hogy gondolkodnak, az nem jelenti azt, hogy szeretik is például a drogosokat, csak nem akarják őket azonnal halomra lőni, mint az egységsugarú jobber vagy ha egyszer háromszor annyi csöves van mint amennyi férőhely, akkor elgondoskodnak és rájönnek, hogy lehet nem kéne börtönbe csuknunk, aki nem megy szállóra, hanem előbb meg kéne teremteni a feltételeket stb.

2018. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Kedves #13,


Nem ismerem, továbbra is magázni fogom. Öntől ezt nem várom el. Engem így neveltek, előlegezzek meg tiszteletet akárkivel szemben. Nem érzem magamat felsőbbrendűnek, hiszen nem tudhatom, hogy ki is ül az Ön klaviatúrája mögött.


Nem párt felmérést kértem szakmára lebontva, hanem olyan tényeket, hogy

2007 júniusában x milliárddal többet költött a kormány az egészségügyre.

2012 szeptemberében x milliárddal kevesebbet költött a kormány az egészségügyi oktatásra.


Tehát milyen "tények" állhatnak a háttérben.

2018. okt. 28. 16:23
 17/26 anonim ***** válasza:
8%

"Nem a baloldalik ismérve az hogy gondolkodnak,"


A baloldaliak azt se tudják milyen rendezvényen vannak, mert a világot csak az internetről ismerik meg a tanulmányokból.

Amiről még nincs tanulmány, az nem létezik.

Szal ennyit erről, a kérdező tipikus balos.

2018. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
60%

Én viszont megadom neked a tisztelete azzal, hogy itteni szokások szerint tegezlek, ez az a tisztelet, amit én tőled nem kapok meg! Mindenki mástól meg igen.


Ha Rómában vagy tégy úgy, ahogy a rómaiak. -avagy ha neten a tegeződés az illem, tedd úgy, ahogy mi, ha nem akarsz másokat megsérteni. Nem mi kérünk tőled segítséget otthon, hanem te a neten...

2018. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Itt a lehetőség:


Magyarázza már meg nekem T. FIDESZ szimpatizáns egészségügyi dolgozó / tanuló?

Honnan a viharból lesz az jó a magyar egészségügynek, hogy kivezetik a közegészségügyi ellátásból a fizetős ellátási tételeket? (egyágyas szoba, különleges oltások, etc). Ezzel kivonnak 5-10% forrást a magyar egészségügyből, ami már így is 3 hurkapálcán áll.


A baloldal anno a tönk szélére sodorta a magyar egészségügyet, utána a Fidesz odajuttatta az oktatást is és most végül lerúgni készül az egészségügyet, hogy valami új területet vegyen célba. Maga szerint ez helyes? Maga ezzel szimpatizál?

2018. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Kedves #18,


Kérem ne írjon több választ a kérdésemre, nem vagyok rá kíváncsi. A 3 válaszból egy mondható relevánsnak, kettővel meg ki akar oktatni. "internet szabályzat" és "szokás" nincsen.

Olyanból próbál problémát csinálni, ami nem létezik.

Köszönöm a megértését.

2018. okt. 28. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!