Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor magánéletéről...

Orbán Viktor magánéletéről mit lehet tudni? Tényleg gyógyszerfüggő és veri a feleségét?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 21:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
42%
#26. Foglalkozz már a saját feleségeddel... Vagy a markod nem tud pislogni?
2018. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
40%
Gyógyszerfüggés az valószínű, látva ahogy nyaldossa a száját. Felesége szerintem alázza otthon, azért ilyen komplexusos a felcsúti KISZ titkár úr.
2018. okt. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
45%

" Négygyerekes családapa"


Ez ciki volt:D

Orbánhívő létedre azzal sem vagy tisztában hány gyereke van.

2018. okt. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
48%

"melyik volt az a fideszes, aki szerint igazi férfinak fia születik"


ilyen agyamentek is vannak itt?:D

2018. okt. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
19%

Nem mindegyik hímsoviniszta veri a nőket.

Van,aki pontosan azért ilyen,mert otthon elnyomják.


Nem hinném,hogy veri a feleségét,mert annak lenne valami nyoma.Ettől még a házasságuk nem biztos,hogy jó.

2018. okt. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
62%
Nézd meg ezt a videót, és mondd meg magad, hogy szerinted egészséges ember csinál-e ilyet: [link]
2018. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
42%
Simán csinál. De az biztos, hogy ezekből nem következik se az, hogy veri a feleségét, sem az, hogy gyógyszerfüggő.
2018. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
72%

Ha már hülyéskedünk, mondjuk inkább azt, hogy a felesége veri őt; lécci! Dagadtra; jó?

Hát nem hangzik jobban?

2018. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Gyenge érvek a tények mellett
2018. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén szólva jobban belegondolva,nem is tudom,hogy a "gyógyszerfüggőség" pozitív vagy negatív manapság a világban.


Egyik oldalról hallani,hogy ne vegyél be semmit,nem mérgezd a szervezetedet.Oldd meg a problémáidat szerek nélkül.Sokan a gyógyszerekre drogkként tekintenek.Olyan megvetett dolog a társadalomban,lenézik,aki gyógyszereket szed.


Másrészt ott van az az oldal,amikor elmész mondjuk egy pszichológushoz a problémáiddal,és idővel mindenáron megakarnak győzni,hogy a problémáidhoz gyógyszeres kezelésre van szükség.

Ha nem szeded a gyógyszereket,"nem vagy együttműködő".

Nem haladsz a gyógyulás útján,stb.



Szóval elég ellentmondásos nekem ez a témakör.

Azokat is lenézik akik gyógyszereket szednek,meg azokat is,akik nem,pedig kellene.



Nem vagyok fideszes,sem Orbán fan.

Liberális vagyok.

A kérdésből azt szűrtem ki,hogy a gyógyszerfüggőséget negatívumként látják az emberek.

2018. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!