Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is észrevettétek, hogy a...

Nemzeti_Harcos kérdése:

Ti is észrevettétek, hogy a fiatalok körében mennyivel népszerűbb Gyurcsány Ferenc, mint Orbán?

Figyelt kérdés
Gyurcsány sokkal lendületesebb, fiatalosabb, Orbán meg elég gáz. Egy értelmiségi fiatal nem is igazán tudja komolyan venni.

2018. okt. 29. 21:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%

#8

MIvel jelenleg Orbán a miniszterelnök, míg gyurcsány egy szimpla bukott politikus, így nyilván Orbán védik testőrök. Amikor gyurcsányod volt a miniszterelnök és Orbán csak egy ellenzéki pártvezér, akkor meg gyurcsányt védték.

Nem olyan bonyolult ez hogy ne érthetnéd ha akarnád.

2018. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
A józan gondolkodású fiatalok körében sem Gyurcsány sem Orbán nem népszerű!
2018. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem vettem észre. Inkább ezeknél a pártoknál fiatalabbak érdeklik őket.
2018. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%
Takács Zs5 nevű felhasználó, engem nem érdekel amit te mondasz, mindent lepontozok, te egy fizetett troll vagy
2018. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Még nem vettem észre. Pedig tényleg, mintha múltkor valami "HARCOS" feliratos póló lett volna Gyurcsányon, rovásírással. Furcsállottam is, de szuper jól állt neki.
2018. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
28%

#14

Persze, persze.

Fáj az igazság, ugye?

Ismert dolog: érvek nincsenek, vitakészség nincsen, akkor marad amit csinálsz, a dac, tagadás és személyeskedés.

2018. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%
Egy fizetett propaganda trollal teljesen felesleges leállni. Én a kérdezőnek jöttem válaszolni, nem agymosott szektásokkal huzakodni, úgyhogy ez nem, nem fog menni.
2018. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom a fiatalok mennYire kedvelik Gyurcsányt,de Orbán egy őskövület. Maradi felfogású,digitális analfabéta,nai napig érződik
2018. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%

Orbán beteg, nagyon beteg. Ez meg is látszik a gondolkodásán is meg a viselkedésén is.

Nem lenne ezzel Baj ha nem választatta volna meg magát miniszterelnöknek, de mivel össze lopta csalta azt a kétharmadot ezért kell most tűrnünk a bénaságát meg a hülyeségét.

2018. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%

"

#8


MIvel jelenleg Orbán a miniszterelnök, míg gyurcsány egy szimpla bukott politikus, így nyilván Orbán védik testőrök. Amikor gyurcsányod volt a miniszterelnök és Orbán csak egy ellenzéki pártvezér, akkor meg gyurcsányt védték.


Nem olyan bonyolult ez hogy ne érthetnéd ha akarnád."



Magyarázatnak szép, az ördög a részletekben lakik.

Gyurcsánynak akkor is a közelébe lehetett férkőzni, amikor a 2006-os események után a fidesz közellenséget csinált belőle. A hivatalban levő miniszterelnököt megilleti a védelem, ő meg eldönti, mennyire él vele. Orbán annyira, hogy egy kisebb magánhadsereg védi. Még a klozetra is testőrök kísérik. A közelébe nem jutsz, minden nyilvános fórumot kerül.

2018. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!