Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is észrevettétek, hogy a...

Nemzeti_Harcos kérdése:

Ti is észrevettétek, hogy a fiatalok körében mennyivel népszerűbb Gyurcsány Ferenc, mint Orbán?

Figyelt kérdés
Gyurcsány sokkal lendületesebb, fiatalosabb, Orbán meg elég gáz. Egy értelmiségi fiatal nem is igazán tudja komolyan venni.

2018. okt. 29. 21:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom. Én utálom Orbánt és Gyurcsányt is. Mindkettő vén hülye, leszerepeltek, bebizonyították, hogy alkalmatlanok arra, hogy egy országot vezessenek!

Akit ismerek fiatal és értelmes, az mind ugyanígy gondolja.

2018. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Nézz meg eg parlamenti közvetítést, Orbán egy óvodás szintjére süllyesztette a kommunikációt a személyeskedéssel, egymásra mutogatással, úgy válaszol egy kérdésre, hogy "boldog karácsonyt!", a haverjai meg nevetnek körülötte. A választások után "kapdbe" jelet mutatva ugrálnak a fideszesek, énekeltek, táncoltak, melyik országban van így lezüllesztve a pártok kommunikációja? Milyen kocsmai színvonal ez? Általános iskolában, ha kimegy a tanárnéni a teremből, civilizáltabban zajlanak az események! Gyurcsány idejében a politikusok nem menekültek a kérdések elől, a sajtó kérdezhetett az emberek nevében, és válaszoltak rá. Ma a seggüket látod. Fideszes politikusok segge a válasz az emberek kérdéseire.
2018. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
33%

A fiatalok egész egyszerűen csak röhejesnek tartják Gyurcsányt főleg a kígyózó prímszámok óta.

De most komolyan én is 21 éves vagyok és nem ismerek olyan fiatalt aki saját bevallása szerint a DK-ra szavazott. Sőt 50 évesnél fiatalabb DK szavazót se ismerek.

Akiket én ismerek fiatalok többnyire fideszesek,jobbikosok vagy pártfüggetlenek baloldali alig-alig akad köztük. Teszem hozzá egy vidéki megyeszékhelyen élek és nem Pesten ahol már lehet más a helyzet.

2018. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mindegyik egy szarzsák, de Gyurcsány őszintébb és kevésbé mohó.
2018. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
40%
Én személy szerint egy ilyet ismerek. És nem értem, hogy miért,pedig nem tizenéves, hogy ne lett volna tudatában amikor ez az ember kormányzott. És mégis..
2018. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Tanultabb, okosabb gondolkodni tudó emberek körében is
2018. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én nem ezt látom. Gyurcsány nem érdekli őket, Orbántól rosszul vannak.
2018. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!