Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most Sopron mégis csatlakoz...

Ha most Sopron mégis csatlakozni szeretne Ausztriához, Ausztria elfogadná?

Figyelt kérdés
Ha kiírnának egy szavazást hogy Sopron akar-e csatlakozni Ausztriához és megszavaznák, akkor Ausztria belemenne a dologba?
2018. okt. 21. 12:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a Soproniak teljesen hülyék, de szerintem ennyire azért mégsem.
2018. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
infantilis kérdés
2018. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ausztria, ha nem lennének külső befolyásoló tényezők akkor nyilván elfogadnák, Magyarország viszont nem. És a soproniak sem valószínű hogy megszavaznák.
2018. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Te nem ismersz minket soproniakat (nem a keletről jött új-soproniakról beszélek), ha azt hiszed hogy ezt megszavaznánk.

Mi magyarok vagyunk, büszkék a történelmünkre, a városra és nem akarunk a gumicsizmás burgenlandiakhoz tartozni.

2018. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%

Így van, nem hiszem hogy ezt megszavazná a város. Tekintve hogy Sopron MO egyik legfejlettebb és leggazdagabb része, Burgenland meg a leglecsúszottabb osztrák tartomány.

Üdv: egy soproni

2018. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én is soproni vagyok
2018. okt. 21. 17:12
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Most már nem. Annak idején amikor ott volt a lehetőség, még sokkal kisebb volt a különbség a fejlettségben. A kommunizmus és az elmúlt 30 év akkora különbségeket teremtett a nyugati határon, mint ég és föld. Ahhoz képest a magyar-ukrán határon lévő különbségek csekélyek. Abszolút nem kellene már az a lepukkant kisváros Ausztriának, mert csak kolonc lenne, fel kellene fejleszteni, ami sok pénzbe kerülne, majdnemhogy a semmiért.
2018. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
7# sopront fel fejleszteni a burgenlandi szintre, a gumicsizmás parasztokhoz? Köszi, inkább nem. Amúgy Burgenland tartomány székhelye Kismarton, egy 13 ezres porfészek, Sopron meg 100+ ezres.
2018. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%
Digo, ne vergődj már mert nevetséges vagy. Először is Sopron 60 ezres város. Másrészt ha olyan fejlett és király lenne, te sem húztál volna el onnan Ausztriába. Erről ennyit.
2018. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

9# Sopron 60 ezres 😂😂😂😂😂😂😂

Ne zavarjon hogy fél kelet-mo ideiglenes és nem állandó lakcímmel van a városban.


[link]

"Idestova egy éve beszéltem a polgármesteri hivatal egyik vezető beosztású tisztviselőjével, akitől megtudtam, hogy 80 ezerre tehető a soproni lakosok száma. Azóta a becsült adat tovább nőtt, már meghaladta a 100 ezret"

2018. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!