Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, nem nevetséges...

Fideszesek, nem nevetséges amit a független médiumokról szoktatok mondani, mikor eközben a kormánymédiákról újra és újra ezredjére is kimondja a bíróság, hogy hazudoznak?

Figyelt kérdés

Kismilliomodik megynyert per:

[link]

Lehetséges, hogy lassan elismeritek, hogy csak hihetetlenül elfogultan ítélkeztek? Lehetséges ha ebben tévesen ítéltek akkor a Fidesz minden más ügyében is benézitek az igazságot?


2018. nov. 1. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted érdekli őket? Az lesz a válasz erre hogy "a bíróság is soros kezében van". De a legtöbbjét nem is érdekli, észre sem veszi, elmegy a füle mellett. Mint a lovak szemellenzővel. Ne próbáld meg megértetni velük, teljesen reménytelen, én már próbáltam élőben is többször, meg online is, semmi esély. Rájuk kell hagyni, ez az egyetlen megoldás, különben mindig fel fogod b szni magad.
2018. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%

Hát ez elég szőrszálhasogató per, hiszen maga Juhász ismerte el, hogy sajtófigyelést végzett a maffiózó Portiknak. Most hogy ezt pontosan milyen szavakkal tálalja a média, az már ízlés dolga.


Ne aggódj, az index semmivel nem jobb:


[link]

2018. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Kiragadtad a lényeget #2. Elkezdesz konkrétan erről az ügyről beszélni, mikor Vona egyedül több mint 100 pert nyert a választások óta. Aztán belinkelsz egy 888 cikket. Te most vagy tényleg ennyire mérhetetlenül buta és agymosott vagy, vagy trollkodsz.
2018. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, kiragadtam a lényeget. A lényeg:


1) Ez a per nevetséges, valaki nem dolgozik ingyen egy maffiózófőnönek, csak ha pénzt kap érte, vagy az ő embere, más nem nagyon képzelhető el józan ésszel, nevetséges, hogy ezért a bíróság Juhász javára ítélt.

De sebaj, így még jobban rögzül mindenkiben, miféle alak is ez a Juhász.


2) Ezer más példa van, amikor meg az indexet ítélték el, amint azt be is bizonyítottam.

2018. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tgt ***** válasza:
93%

Itt van a fideszes média 100 hazugsága:

[link]

2018. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Ők fideszesek. Ez meg is magyarázza a dolgot.
2018. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Rogán szeme mindent lát! Majd jól megfigyel benneteket és nem kaptok munkát amivel akár nettó 80 ezret is lehet keresni.
2018. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

Én is fideszes vagyok és magasról leszarom, nem olvasok magyar politikai rovatokat mert mind a kormánypárti mind az ellenzéki úszít egytől egyig kivétel nélkül. A másik dolog az ilyen kérdéseket nem a többi embernek kellene feltenned hanem az adott hírportál szerkesztőségénél.


Ja és mellesleg nem létezik független médium. A világ nem fekete fehér ahogy azt te látod. Amíg létezik érdek addig ne várj igazságot.

2018. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
#8: Igen? Uszít a kormány médiája? Nahát, agymosott fideszimádó Takács azt bizonygatja egy másik kérdés alatt hogy a Fidesz nem uszít, szólj már neki: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__95..
2018. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!