Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen munkaerőhiányról...

Milyen munkaerőhiányról beszélnek itt? Én már havi 800 nettóért elmennék egy céghez villanyszerelőként, mert nem kell nekem az a 1,5 millió amit így megkeresek havonta. Picit pihentetnék.

Figyelt kérdés
120 ezerért, viszont leállásinterjózgatva, sok reményt nem látok, hogy valaki elmegy daúgozni....
2018. nov. 1. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Senki nem mondta, hogy Nyugati bérekért van munkaerőhiány. A munkaerőhiánnyal csak azok jönnek, akik nem találnak nagyon olcsón JÓ szakembert, még az sem mind1 milyet. Megfelelő tapasztalattal, alkohol nélkül, lehetőleg még ne is dohányozzon mert az időt vesz el a munkából, és megfelelő szorgalommal és rendelkezésre állással akár hétvégén is. Mindezt a Nyugati bérek töredékéért. Csak ilyen villanyszerelőkből van hiány.
2018. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

hiába trollkodsz, vill.szer. ismerőseim fél évet dolgoztak az osztrákoknál, és csak azzal az feltétellel jöttek vissza dolgozni a korábbi céghez, hogy havi 400+ megkapják havonta.

szó nélkül belement a cégtulajdonos.

2018. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"hiába trollkodsz, vill.szer. ismerőseim"

Most én nem az alja szarról beszéltem, hanem aki szabvány szerint minőségi munkát tud végezni gyakorlattal.

2018. nov. 1. 17:47
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyébként ki beszélt itt ausztriáról? .Ha nem tudtad volna értelmezni, arról beszéltem, hogy havi 800 és már meg is kaphatna egy cég, de nincs versenyképes ajánlat. Nyilván más szakember sem adja olcsóbban magát, hisz maszekba a dupláját össze lehet húzni. Gondolom ezért van a munkaerőhiány mert 80-180 ezerért senki nem megy dolgozni.
2018. nov. 1. 17:53
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha 500-ról kezdenék, lehet lenne aki betévedne, de a 800-as ajánlatra biztos..
2018. nov. 1. 17:54
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Felhők felett lebegsz
2018. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

egy kis valóság 7000 betanított és szakmunkás fizetése


[link]


növekedés után a szakmunkás kap bruttó 1020ftot átlagosan óránként.


a fideszesek se sírjanak direkt origós

2018. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6 hét alatt kapsz egy okj-s papírt, de én normális szakmunkásokról beszéltem.
2018. nov. 1. 18:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy fizikai munkás órabére az még Közép-Magyarország régióban is egy ezres óránként, nettóban. Ahhoz, hogy te 800 ezret keress melósként nettóban, ahhoz havi 800 órát kell dolgoznod. De egy hónap az csak 720 órából áll.
2018. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nem kell. Egy ismerős kell aki beajánl és számláz, bár erre az utóbbi 20 évben nem volt példa...
2018. nov. 1. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!